Кохана, ми вбиваємо дітей

Тато героя вирішив зробити ДНК-тест на батьківство

У проект «Кохана, ми вбиваємо дітей» звернулася мати 16-річного хлопця Колі, Олена. Жінка стверджує, що їй страшно жити зі своїм сином, бо він її б’є, і навіть намагався задушити.

kZEW1fxX_inettools

Але виявилося, що поведінка хлопця має ґрунт – через серйозну хворобу він чотири роки провів не покидаючи будинку, і постійно спостерігав, як його мама принижує і ображає бабусю. Коля перейняв модель поведінки і не соромиться підвищувати на свою матір голос, і навіть піднімати руку.

Не так давно в житті хлопчика з’явився рідний батько, Віктор. Він служить прикладом для підлітка, Коля його дуже любить. У першому випуску, присвяченому родині Гузей, тато повинен був жити з Колею та Оленою в одному будинку, але не зміг витримати істеричної поведінки екс-дружини. Останньою краплею, яка змусила чоловіка зібрати свої речі і піти, стала сцена ревнощів, яку Олена влаштувала в ресторані. Виявилося, вона досі любить свого колишнього чоловіка, і негативно сприйняла те, що він потанцював з молодою дівчиною.

Читайте також: Агрессивный подросток избивает собственную мать

Тепер тато Колі має намір зробити ДНК-тест на батьківство, оскільки він сумнівається, що підліток – його дитина. «Коли ми з Оленою розлучалися, вона натякнула мені на те, що Коля може бути не моїм сином. І зараз я бачу, що він дуже сильно схожий на Олену. У мене був час обміркувати її слова, і я вирішив, що хотів би зробити тест на батьківство», – пояснив своє рішення чоловік.

Чи підтвердяться підозри Віктора, ви можете побачити в програмі «Кохана, ми вбіваємо дітей» 10 листопада, о 20:00, на СТБ.

Читайте також