Кохана, ми вбиваємо дітей

Агресивний підліток б’є власну матір

У проект «Кохана, ми вбиваємо дітей» звернулася Олена Гузей. Вона одна виховує 16-річного сина Миколу. Рідний тато в його житті з’явився лише рік тому – коли жінка зазнала великих фінансових труднощів, вона звернулася до колишнього чоловіка за допомогою. Головна проблема сім’ї в тому, що хлопчик зовсім не пристосований до життя в суспільстві, і навіть піднімає руку на власну матір.

syGaz3b4_inettools

Серйозні проблеми Колі зі здоров’ям почалися у другому класі – він впав з дерева і травмував ногу. Лікарі радили зробити дитині операцію, але на цьому етапі мама вирішила відмовитися від медичної допомоги, і почала лікувати травму сина народними засобами. «Найкраще від хвороб допомагає сеча. Це дуже ефективний засіб, і завжди при собі », – каже Олена.

Чотири роки дитина провела прикутою до ліжка. Хлопець не спілкувався ні з ким, крім мами і бабусі. Це мало величезний вплив на його адаптацію в соціумі. Парубок виріс дуже замкнутим, агресивним, і часто піднімає руку на власну матір.

Читайте також: Отец переехал дочь-истеричку на мотоцикле

Вільний час він воліє проводити перед комп’ютером – на своє захоплення витрачає до 12 годин на добу. «Я підійшла і вимкнула його з розетки. І що ви думаєте? Він мене так вдарив – це добре, що я вікно не розбила – так сильно впала», – розповідає Олена про один з випадків.

Чи вийде у родини налагодити стосунки і адаптувати дитину до соціального життя, дивіться 3 листопада, о 20:00, на СТБ.

Читайте також