Кохана, ми вбиваємо дітей

Батько ліг під колеса вантажівки, щоб заслужити прощення доньки

У проект «Кохана, ми вбиваємо дітей» звернулася родина Уваєвих. Батьки виховують двох дітей – 3-річного сина Пашу і 16-річну доньку Олю. Проблемою родини батьки вважають суїцидальні нахили доньки, а також її ненависть до власного батька.

2h1C7ys3_inettools

«Її злість на батька – це головна проблема, яка їй заважає в житті», – розповідає мама Олі, Ганна. Вона зазначає, що після народження другої дитини в родині, Оля дуже сильно змінилася. Дівчинка ревнує батьків до брата, і намагається всіляко привернути до себе увагу. Але, на жаль, робить це не за допомогою хороших вчинків. Оля регулярно влаштовує скандали і демонстративні істерики.ir3cBYHp_inettools

«Відвали ти від мене! Мені погано! Я не піду в школу, я піду тільки в психлікарню, в якій такі ж люди, як і я, яким погано! Я буду повільно гинути! Жорстокий світ! Це жахливий світ, пекло! Я розплачуюся нізащо! Відійдіть всі, вашу мать, йдіть геть! », – в сльозах кричить Оля своїм батькам. І такі вистави повторюються регулярно. Часом спектакль має продовження – дівчинка починає хапати ножі і погрожувати тим, що вчинить самогубство.

Читайте також: Что делать беременным детям?

Незважаючи на те, що справді вона не збирається вбивати себе, батьки серйозно налякані її поведінкою. «Колись вона перегне цю палицю, і в неї не вийде зробити так, як вона хоче – просто нас налякати. А вийде все по-справжньому, і ми її втратимо. Ось цього я боюся дуже сильно», – говорить Олексій, тато Олі.

Для того, щоб припинити маніпуляції підлітка, психологи проекту підготували для дівчини випробування – вони запропонували їй лягти в труну на кладовищі. Головне, щоб Оля змогла зрозуміти, наскільки цінне їй власне життя.

X0nmaiFi_inettools

Ще одним аспектом, який не дає підлітку налагодити стосунки з батьком, є психологічна травма, яку він завдав доньці. «Я його терпіти не можу. Поки він знаходиться в цьому будинку, моя душа спокійною не буде. Тобто я себе спокійно, в безпеці, відчувати не буду. Тому що за моїм столом сидить мій ворог. Людина, яка колись зробила мені дуже боляче», – ділиться дівчина. У пориві злості чоловік наїхав на Олю мотоциклом, після чого сильно побив її. Тепер, щоб загладити провину перед донькою, і усвідомити, що їй довелося пережити, Олексій погодився лягти під колеса вантажівки.

Чи зможе Оля пробачити тата, і чи налагодяться в родині стосунки, дивіться у відео:

Video: Отец лег под колеса грузовика, чтобы заслужить прощение дочери

Алексей Уваев в порыве злости переехал собственную дочь на мотоцикле. Девочка до сих пор не может простить отцу боль, которую он ей причинил.

Смотрите следующую часть

Часть 1 из 4

Часть 4 из 4

Смотрите предыдущий выпуск прямо сейчас!

Читайте також