Кохана, ми вбиваємо дітей

Анастасія Приходько хотіла покінчити життя самогубством

Темою пост-шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей» став дитячий суїцид. Постійні експерти, а також запрошені гості програми обговорили, чому у дітей з’являється бажання покінчити життя самогубством і як запобігти цьому явищу.

На пост-шоу прийшла Даша Олексієнко – учасниця четвертого сезону проекту «Кохана, ми вбиваємо дітей». Дівчина дізналася, що вона прийомна дочка, після чого її стосунки з матір’ю зіпсувалися.

sZTPRCtU_inettools

Ситуація загострилася настільки, що в один з моментів вона вирішила покінчити життя самогубством і порізала вени. Даша усвідомила, що робить помилку, коли не змогла зупинити кров. На щастя, мама опинилася поруч в потрібний час, і дівчину вдалося врятувати.

Читайте також: Дочь упрекает маму тем, что она рано родила

Своїм сумним досвідом поділилася і запрошена гостя програми, співачка Анастасія Приходько. Виявляється, її теж в 18 років відвідували думки про суїцид.

O1Qw2ovJ_inettools

«У мене був дуже важкий рік – одночасно пішли з життя три моїх близьких людини, і я не розуміла, як жити далі. Я можу сказати, що насправді це не відбувається за п’ять хвилин – ти порізав вени, перебинтував, виходиш, і їси печиво. Я перебувала в стані апатії, страху, почуття провини, пригніченості ще довго », – розповіла Анастасія.

Читайте також: Отец лег под колеса грузовика, чтобы заслужить прощение дочери

Психолог проекту Вікторія Любаревич-Торхова розповіла, що варто робити батькам, коли їх дітей відвідують думки про самогубство.

WzPcJNzV_inettools

«Потрібно перестати боятися психіатрів. Це людина, яка, насамперед, ставить якісний діагноз і допомагає людині зберегти розум. Якщо дитина хоч раз замислювалась про суїцид, і батьки про це дізналися, її необхідно привести до фахівця. Важливо зрозуміти – це демонстрація, чи розлад поведінки, або вже клінічна ситуація, яка потребує лікування ».

Які ще поради дали експерти, ви можете дізнатися, переглянувши відео:

Video: Анастасия Приходько хотела покончить жизнь самоубийством

Эксперты пост-шоу проекта "Кохана, ми вбиваємо дітей" обсудили тему детского суицида. Известная певица Анастасия Приходько рассказала, что ее и саму посещали мысли о самоубийстве.

Смотрите следующую часть

Смотрите предыдущий выпуск прямо сейчас!

Читайте також