Кохана, ми вбиваємо дітей

Батько переїхав доньку-істеричку на мотоциклі

За допомогою в проект «Кохана, ми вбиваємо дітей» звернулася родина Уваєвих з Миколаєва. Батьки виховують двох дітей – 16-річну доньку Олю і 3-річного сина Павла. Основною проблемою в родині вони вважають ненависть доньки до батька. Постійні істерики дівчини вже всіх втомили.

2h1C7ys3_inettools

Оля не соромиться висловлювати обурення з будь-якого приводу. Дівчина сильно змінилася після того, як в родині з’явився Павло. «Відносини з мамою не такі теплі, як колись. Вона говорила, що більше ніяких других дітей, що я буду одна улюблена донечка», – каже Оля. Очевидно, ревнощі до маленького брата і брак уваги з боку батьків змушують підлітка привертати до себе увагу будь-якими способами.

Дівчина навіть говорить про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію, знаючи, що її батько категорично сприймає одностатеві стосунки. «У мене було кохання з дівчиною, велика любов. Вона завела мене за ріг, каже: «Ти мені дуже подобаєшся», і поцілувала мене. Все дійшло до того, що ми хотіли разом жити», – ділиться Оля.

Читайте також: Дочь провоцирует маму на агрессию

А в обличчя своєму татові вона кричить: «Я буду лесбіянкою, тому що ненавиджу таких, як ти!».

Дівчина настільки сильно довела батька своїми істериками і витівками, що він навіть став застосовувати до неї силу, а один раз в пориві гніву переїхав власну доньку на мотоциклі.

Чи вдасться Олі впоратися з ненавистю до батька? Дивіться 27 жовтня, о 20:00, на СТБ.

Читайте також