Кохана, ми вбиваємо дітей

Донька провокує матір на агресію

У проект «Кохана, ми вбиваємо дітей» звернулася Наталія Таратухіна, мама 11-річної дівчинки Тетяни. Основною проблемою сім’ї є те, що Наталя дуже агресивно ставиться до своєї доньки, і ніяк не може впоратися з собою. У цей час дівчинка, замість того, щоб не злити маму, провокує її ще сильніше.

LqkVwzyP_inettools

Причиною подібної поведінки зі свого боку Наталя вважає те, що вона рано народила – у дев’ятому класі. Після цього життя жінки не склалося – вона пішла працювати, щоб прогодувати себе і дитину. Ще однією причиною поганих стосунків між мамою та донькою є війна. Вона прийшла в рідне місто Наталії та Тетяни – Краматорськ. Через постійні обстріли і бомбардування психіка жінки порушилася, їй складно проявляти позитивні емоції.

Читайте також: Дочь в 11 лет утверждает, что ей не за что уважать маму

У першій частині програми Наталя своєю поведінкою показала, що готова змінюватися. Вона стримувала пориви злості, спілкувалася з донькою спокійно, намагалася взаємодіяти з нею. Але Таня, яка страждає від побоїв мами, здається, зовсім не налаштована на те, щоб змінити звичний спосіб життя.

Вона відмовилася слідувати рекомендаціям експертів, дотримуватися дієти, а також всіляко провокувала свою маму на агресію. Останньою краплею, через яку Наталя зірвалася, стала істерика Тані з приводу того, що їй не хочеться робити уроки.

Чи усвідомлює дівчинка, що змінюватися потрібно не тільки мамі, але і їй, а також чи зможе вона це зробити, дивіться 20 жовтня, о 20:00, на СТБ!

Читайте також