Кохана, ми вбиваємо дітей

На пост-шоу прийшла дівчинка, яку домагався вітчим

Основна проблема сім’ї Таратухіних з Краматорська – неконтрольована агресія мами. Наталя, будучи вихованою в родині, де до дітей застосовувалася фізична сила, сама застосувала подібну модель поведінки до своєї дитини. Крики, сварки і навіть побиття – це норма в їхньому будинку.

Але, як виявилося, від подібної проблеми страждають тисячі інших сімей. Саме тому в пост-шоу проекту «Кохана, ми вбіваємо дітей» психологи, експерти, а також запрошені гості обговорили проблему прояву агресії з боку матерів.

Першою героїнею пост-шоу Стала 16-річна Карина Петлюк. Дівчина живе в родині, де мама і вітчим постійно випивають. Але останньою краплею, що змусила дівчину втекти з дому в 13-річному віці, стало те, що 54-річний вітчим домагався її, а мама вирішила не звертати уваги на цей факт.

4h6hFQO7_inettools

Мати Карини також прийшла в студію пост-шоу, і своєю поведінкою тільки підтвердила те, що ігнорує проблеми власних дітей. «Він не домагався її жодного разу. Вона мені говорила, що він її домагається. Чим тебе тато Домагається, скажи, Карина? Ти нічого не сказала. Вона ж ходила, вона знає, де служби знаходяться, де міліція знаходиться. Якщо на мене писати заяву – вона може. А чому ти на тата не написала заяву, якщо таке було? », – запитує жінка. На відповідь дівчинки, що вона писала заяву і на вітчима, мати попросила дитину не брехати.

Але факт того, що Карина говорить правду, підтвердила і фізіогноміст Тетяна Ларіна. «Дуже часто помічено, коли є якесь домагання, дівчатка неусвідомлено стискають ніжки. Хочемо ми цього чи ні, тілесний страх виникає ».

Дивіться також: Из-за жесткого контроля матери дочь постоянно убегает из дома

Ще одними гостями програми стала родина Білоус, яка раніше брала участь у проекті «Кохана, ми вбіваємо дітей». Тетяна, голова сім’ї, виховувала свою доньку, Катю, в армійських традиціях. Жінка постійно кричала на дівчинку і ображала її. У студії Тетяна розповіла про те, як вони живуть зараз – через три роки після участі в проекті.

8iDD2n2h_inettools

Сніжана Єгорова дала пораду про те, як батькам навчитися не кричати на дитину: «Я знаю про деякі свої моменти, про те, що я людина, яка багато працює, що я буваю вибуховою. І коли я в спокійному стані, я кажу: «Синку, коли ти бачиш, що мама починає заводитися, скажи їй:« Мамо, заспокойся. Ти потім будеш шкодувати про те, що зараз скажеш ». Я його просто цьому учу у природному, нормальному, спокійному стані, і він це робить. Дуже важливо, щоб ми з дітьми домовлялися про правила, коли ми перебуваємо в спокійному емоційному стані ».

Також про перевірені методі управління агресією розповів хореограф Дмитро Коляденко.

Докладніше про це, а також про поради, які дали інші експерти, ви можете дізнатися, подивившись відео:

Video: На пост-шоу пришла девочка, которую домогался отчим

Темой первого выпуска пост-шоу проекта "Кохана, ми вбиваємо дітей" стала материнская агрессия. Эксперты и гости шоу обсудили методы борьбы с этой проблемой.

Смотрите предыдущую часть

Читайте також