Кохана, ми вбиваємо дітей

Через жорсткий контроль матері дочка постійно втікає з дому

У вівторок, 18 серпня, о 22:35 в ефірі програми «Кохана, ми вбиваємо дітей» глядачі телеканалу СТБ познайомляться з сім’єю Пясецьких. Мама – Еліна, їй 38 років, вона працює продавцем. Чоловік Еліни і вітчим дітей – Геннадій, йому 42 роки, він – будівельник. Дочки Еліни – 17-річна Любов і 7-річна Альбіна. Бабуся, мати Еліни – Надія Михайлівна.

Проблема цієї сім’ї полягає в тому, що Еліна ніяк не може налагодити стосунки ані з дочками, ані з рідною матір’ю. Старша дочка Еліни, Люба, рік тому почала зустрічатися з хлопцем, Олександром. Еліна стверджує, що ці стосунки зіпсували її дочку. Дівчина почала тікати з дому, випивати, перестала відвідувати училище, ночами пропадає в покинутих приміщеннях і в гостях у друзів. Але Еліна не розуміє, що вона сама винна у тому, що рідна дочка стала шукати порозуміння на вулиці і боротися за свою любов.

vlcsnap-2014-04-28-14h51m00s11

Еліна завжди була дуже жорсткою і контролюючою матір’ю, яка вимагає від дітей повного підпорядкування. Жінка сама стала забороняти Любі зустрічатися з коханим хлопцем і насильницькими методами стала утримувати дівчинку вдома. Саме таке ставлення матері і викликало хвилю опорів у Люби.

Еліна не вміє по-іншому проявляти турботу, адже вона сама її ніколи ні від кого не відчувала.

Жінка все життя не може пробачити своїй мамі Надії Михайлівні того, що вона в дитинстві віддала її на виховання до інтернату. Еліна все життя мстить матері за це, привертаючи, таким чином, її увагу. Вони з матір’ю непримиренні вороги. А Еліна зросла жінкою, яка постійно відчуває себе покинутою і нікому не потрібною. Жінка все життя когось втрачає: з дитинства вона втратила контакт з матір’ю, пізніше зруйнувалися два її шлюби. Вона не знає, що таке материнська любов і як її проявляти по відношенню до своїх дітей.

Найважчим для Еліни стане необхідність вирішити свою найголовнішу проблему, яка гризе її майже 38 років. Вона повинна буде налагодити стосунки зі своєю мамою, адже вони безпосередньо впливають на її власне ставлення до дітей.

Чи зможуть дорослі зрозуміти свої помилки і виправити їх заради кращого майбутнього своїх дітей та онуків? І чи вийде в учасників проекту налагодити стосунки у своїй родині. Дивіться у вівторок, о 22:35 на СТБ!

Читайте також