Кохана, ми вбиваємо дітей

11-річного хлопчика виховують жінки з нетрадиційною орієнтацією

Зустрічайте! У вівторок, 14 липня, о 22:30 в ефірі сімейного реаліті «Кохана, ми вбиваємо дітей» – сім’я Любимових. Під одним дахом у Любимових проживає троє людей – мама Людмила – 29 років; мама Настя – 23 роки і син Людмили 11-річний Юлик.

У Юлика незвичайна сім’я. Його батько практично не бере участі в його житті. Але при цьому у хлопчика є дві мами. Людмила – рідна мати хлопчика, Настя – її кохана жінка.

Обидві мами абсолютно не розуміють, як виховувати дитину. Вони самі нічого не роблять, цілими днями лежать перед телевізором і скаржаться, що Юлика нічого не цікавить. Людмила постійно кричить на хлопця, вимагаючи повного послуху, при цьому абсолютно ні в чому йому не допомагає, не займається його навчанням і розвитком. А Настя відноситься до Юлика як до молодшого братика, і вона не усвідомлює, що у сім’ї росте майбутній чоловік. Настя може ходити перед хлопчиком в спідній білизні, а також вона купає його у ванній. Абсолютно не бажаючи цього, вона порушила межі спілкування з Юликом. Адже хлопчикові вона починає подобатися як жінка.

семья любимовы

семья любимовы

Велику частину часу жінки проводять удвох. Юлик відчуває себе самотнім і нікому не потрібним.

В студії ведучий проекту Дмитро Карпачов показує, яке майбутнє чекає на хлопчика, якщо нічого не зміниться. Психолог намагається вказати жінкам на їхні помилки, говорить про те, що у будь-якій сім’ї дитина може бути щасливою, якщо цього захочуть батьки і почнуть прикладати до цього зусилля.

Першого тижня сім’я повинна почати дотримуватися здорового способу життя. Юлик відправляється вчитися кататися на скейті, а мами повинні відвідувати заняття по фітнесу. Але звикнути до нових правил дорослі не змогли. Не підтримали вони і нові успіхи хлопчика в спорті.

Чи зможуть жінки прожити тиждень по армійському статуту і стати прикладом для сина-підлітка? Як Юлик буде відчувати себе в Школі рятувальників? А також, чи навчаться жінки сприймати сина як майбутнього чоловіка? Дивіться у вівторок, 14 липня, о 22:30 на СТБ!

Video: 11-летнего мальчика растят женщины с нетрадиционной ориентацией

У Юлика необычная семья. Его отец практически не принимает участия в его жизни. Но при этом у мальчика есть две мамы. Людмила - родная мать мальчика, Настя - ее любимая женщина. Обе мамы совершенно не понимают, как воспитывать ребенка.

Читайте також