Кохана, ми вбиваємо дітей

Бізнес-вумен довела рідну дочку до ожиріння

У вівторок, 7 липня, о 22:35 в ефірі програми «Кохана, ми вбиваємо дітей» глядачі СТБ познайомляться з історією родини Домашевських з Києва. В їхній сім’ї проживає четверо людей. Мама – Олеся, 49 років, підприємець (власник видавництва). Дочка – Богдана, 16 років, студентка коледжу. Син – Остап, 15 років, вихованець Суворовського училища. І 10-річний син Паша – школяр.

Олеся – успішна бізнес-вумен, лауреат премії «Жінка третього тисячоліття». У неї великий просторий будинок у Києві, машина. Її діти нічого не потребують – айфони, комп’ютери, кишенькові гроші, часті подорожі за кордон. Єдине, чого їм не вистачає – уваги матері.

При цьому Олеся, яка з дитинства вчилася на відмінно і всього в житті досягла сама, і могла впоратися з будь-якими труднощами в бізнесі, навіть не підозрювала, що коли-небудь у неї можуть виникнути проблеми з дітьми.

І найбільший головний біль Олесі зараз – донька Богдана. Дівчинка в свої 16 років важить 115 кг, вона погано вчиться, цілими днями лежить на дивані, практично не виходить зі своєї кімнати, барикадується там від мами.

Конфлікти між дочкою і матір’ю виникають постійно. Адже Олеся не намагається розібратися в проблемах дівчинки, яка ховається від усього світу, пірнаючи під ковдру і не виходячи зі своєї кімнати. Мама спілкується з дочкою, як жорсткий керівник з підлеглим – ставить завдання і карає за порушення встановлених нею правил.

Епізод з програми

Епізод з програми

Після найбільших скандалів, у Дани на руках з’являються порізи. Так дівчинка заглушає свою душевну біль. Адже їй так не вистачає розуміння і любові матері. Зараз у Дани глибокими рубцями пошматовані всі руки.

Олеся і Дана потребують спілкування одна з одною. Але ні одна з них не може зробити перший крок назустріч. Свої справжні почуття, сльози після сварок вони ховають. І навіть не здогадуються, що кожна з них зараз страждає у самоті.

На проекті мати і дочку чекають серйозні випробування. Олеся і Дана проведуть кілька днів далеко від цивілізації, в гостях у відлюдника. Василь – художник, раніше він жив і працював в мегаполісі. Але ось вже 18 років, як він живе в лісі в спорудженому своїми руками старому будинку, де немає ні водопроводу, ні електрики. Сенс його життя – жити в гармонії з природою.

Чи зможуть Олеся і Дана, які звикли до комфорту, виконати це правило і прожити в таких умовах? І головне – чи зможуть вони почути одна одну, об’єднатися, пробачити всі образи і налагодити стосунки? Дивіться 7 липня, о 22:35 на СТБ!

Video: Бизнес-вумен довела родную дочь до ожирения

Конфликты между дочерью и матерью возникают постоянно. Мама общается с дочерью, как жесткий руководитель с подчиненным.

Читайте також