Кохана, ми вбиваємо дітей

Через агресію матері діти тікають з дому

Сім’я Калугіних складається з 37-річної матері Наталії та двох синів – близнюків Власа і Лева. Ось уже 5 років, як всі клопоти по вихованню лежать на ній одній, рівно з тих пір, як вона пішла від свого чоловіка.

«Ти розлучилася, я попереджав тебе, що буде важко, отримуй», – переповідає жінка слова чоловіка.

Однак, залишившись одна з непосильною ношею, Наталія упустила момент виховання дітей. Повністю занурившись в свої переживання, вона й не помітила, як їх сімейне життя перетворилося на справжнє пекло. У їхньому будинку крики, погрози, побої, жорсткий тиск, приниження від матері – це та норма, з якої діти стикаються щодня. Така атмосфера посприяла тому, що дуже скоро хлопчики перетворилися на некерованих і агресивних підлітків, що не соромляться навіть підняти на матір руку.

Сын Калугиных - Лев

Син Калугіних – Лев

«Я вважаю, що підняти на матір руку – це неприпустимо», – розповідає жінка.

Намагаючись якось приборкати норовливий вдачу синів, вона лише підливає масла у вогонь своїми образами і криками.

«Це почалося, коли ти пішла від тата», – розповідає Лев.

Жінка не відчуває своєї провини. На її переконання, їх батько – Олег винен у подібному вихованні, а діти лише копіюють манеру поведінки тата.

Ведучий проекту Дмитро Карпачов вводить правила, згідно з якими в будинку тепер заборона на крики і приниження. А замість цього сім’ю повинно об’єднати спільна справа – ремонт в кімнаті синів. Однак, і тут допомоги від тата сім’я не дочекалася. Олег лише прийнявся принижувати одного з синів – Власа. З’ясовується, що у кожного з батьків є син – улюбленець. Так Олег більш терпимо до Льву, а Наталя до Власу.

Агресія і злість батьків призводять до того, що діти тікають з дому.

В семье не прекращаются скандалы

В родині не припиняються скандали

Постійні скандали і крики тільки посилили ситуацію. Ведучий Дмитро Карпачов приймає рішення віддати дітей батькові. Однак, він так і не забрав дітей до себе.

Ні правила другого тижня, ні покарання за їх невиконання, ні навіть дзвінок із соціальних служб – нічого не допомогло відновити хоч натяк на розуміння в сім’ї Калугіних.

В ході бесіди з психологом Вікторією Любаревич-Торховою, спливла причина такої поведінки матері. Виявилося, що Наталя вже давно розчарувалася в чоловіках, ще з тих пір, як її батько не дав дівчинці любові, ласки і розуміння.

Проявилася ситуація додає матері впевненості в свої цілі.

«Я хочу розуміння, допомоги, хочу заслужити авторитет у дітей, хочу від них уваги», – ділиться героїня.

Чи вдасться Наталії розібратися зі своїми почуттями, щоб не довелося дізнатися яка ціна батьківської помилки. Про це ви дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Из-за агрессии матери дети убегают из дома

оставшись одна с непосильной ношей, Наталья упустила момент воспитание детей.

Читайте також