Кохана, ми вбиваємо дітей

Мати з вітчимом хочуть здати дитину в психіатричну лікарню

 2 червня, о 22:30 в ефірі програми «Кохана, ми вбіваємо дітей» глядачі СТБ познайомляться з родиною Іващенко-Хлистова з міста Васильків. Рік тому родина переїхала з Молдови.

Мамі Інні 34 роки. Вона організувала свій туристичний бізнес. Разом з чоловіком, 43-річним Андрієм, який робить меблі на замовлення, вони виховують чотирьох дітей: дочку Інни від першого шлюбу – 13-річну Марину, сина Інни від другого шлюбу – 8-річного Дениса, спільних дітей: Яну (2,5 року) і однорічного Пашу.

Інна вважає, що всі проблеми в сім’ї провокує старша дочка Марина. На думку матері, дочка робить все, щоб зруйнувати її новий шлюб. Між Андрієм і Мариною постійні сварки, дівчинка відкрито заявляє вітчиму, що ненавидить його і не збирається його слухати. Андрій же намагається підпорядкувати дівчинку своїй волі, а іноді і піднімає на неї руку.

Раніше Інна захищала Марину, але трагедія, яка сталася в родині півроку тому, позбавила дівчинку і цієї підтримки. Сім’я чекала поповнення, але на п’ятому місяці вагітності Інна втратила дитину. Андрій, а за ним і Інна звинуватили дівчинку в тому, що сталося лихо. Адже саме Марина, на думку дорослих, завжди була і залишається причиною скандалів в сім’ї. А через ці постійних стресів, упевнена Інна, вона і втратила дитину.

Інна не розуміє, що дочка оголосила війну вітчиму, щоб отримати її ніжність і турботу. Крім того, Андрій часто налаштовує проти дівчинки маму. Він також, як і Марина, відвойовує вся увага дружини і вважає, що дружина насамперед повинна займатися їх спільними дітьми.

Інна та Андрій влаштували Марині справжній терор. Андрій постійно вимагає від дівчинки покори, він ображає і принижує її, не вибираючи вирази. Кожен день Марина чує на свою адресу «тварина», «сволота». Так само з дочкою стала спілкуватися і мати. Останнім часом і вітчим, і мати навперебій загрожують дівчинці, що вони відправлять її або в монастир або в психіатричну лікарню.

Марина відчуває себе нікому не потрібною, вона марно воює за любов матері, викликаючи у батьків тим самим зворотні почуття. Щоб привернути увагу мами Марина готова на все – ковтає таблетки, погрожує, що покінчить з собою. Але мама сприймає таку поведінку – як дурні витівки і навіть не намагається зрозуміти страждання і самотність дочки.

На проекті Інна та Андрій дізнаються про свої помилки. Вони побачать, яке майбутнє чекає старших дітей, якщо в сім’ї нічого не зміниться. Чим закінчиться війна між Андрієм і Мариною за увагу Інни? Як впорається сім’я з новими випробуваннями? Адже Марина зважиться на відчайдушний крок, щоб її нарешті почули. Чи зможуть батьки запобігти нові помилки? Дивіться 2 червня, о 22:30 на СТБ!

Читайте також