Кохана, ми вбиваємо дітей

Бабуся забрала дитину у матері-алкоголічки

Героями свіжого випуску сімейного реаліті «Кохана, ми вбіваємо дітей» стала сім’я Литвинових з міста Южноукраїнськ, Миколаївської області.

На проект цього разу звернулися не батьки, а дитина – 14-річний школяр Кирило. Хлопчик хоче налагодити складні стосунки з мамою, які зіпсувалися у зв’язку з її пристрастями. Справа в тому, що 38-річна Леся Литвинова вже багато років страждає від алкогольної залежності.

Нерідко бували випадки, коли повертаючись додому п’яна, Леся била рідного сина. Коли Кирилу виповнилося дев’ять років, його забрала бабуся, 58-річна Тетяна Литвинова, оформивши опіку над хлопчиком. Останні 5 років виховання повністю лежить на бабусі.

Однак, півроку тому Леся повернулася в сім’ю, бажаючи знову знайти любов сина. І в будинку Литвинових знову відновилися скандали, крики і бійки.

Чи зможуть мама і син почати разом нове життя? Чи зможе мати побороти залежність і виправити помилки минулого заради того, щоб повернути любов сина?

Не пропустіть! У вівторок, 19 травня, о 22.30 на каналі СТБ сімейне реаліті «Кохана, ми вбіваємо дітей»!

Video: Бабушка забрала ребенка у матери-алкоголички

Нередко бывали случаи, когда возвращаясь домой пьяная, Леся била родного сына. Когда Кириллу исполнилось девять лет, его забрала бабушка.

Читайте також