Кохана, ми вбиваємо дітей

Мати готова віддати сина батькові, щоб більше не бачити його

28 квітня, о 22:30 глядачі телеканалу СТБ побачать продовження історії сім’ї Пшиченко. Проблема цієї сім’ї полягає в тому, що батьки ніяк не можуть знайти спільну мову з сином. Підліток часто тікає з дому, погано вчиться, б’є дітей у школі, лається матом, за що його жорстоко карають батьки.

Десятирічний хуліган Влад після візиту в колонію почав змінюватися.

Щоб у дитини був приклад батька, згідно з правилами, Влад має зустрітися зі своїм біологічним батьком. Зустріч хлопчика з татом стане випробуванням і для нього, і для мами Олени. Почуття до колишнього чоловіка вона відчуває донині, тому завдання для жінки виявиться практично нездоланним. Дійде до того, що вона буде готова віддати дитину колишньому чоловікові і ніколи більше не бачити його.

Чим же закінчиться історія родини Пшиченко? Де залишиться жити десятирічний Владик – з рідною матір’ю чи все-таки поїде до біологічного батька? Дивіться 28 квітня, о 22:30 проект, який змінює долі людей «Кохана, ми вбіваємо дітей» на СТБ.

Video: Мать готова отдать сына отцу, чтобы больше его не видеть

Встреча мальчика с папой станет испытанием и для него, и для мамы Елены. Чувства к бывшему мужу она испытывает по сей день, поэтому задание для женщины окажется практически непреодолимым

Читайте також