Кохана, ми вбиваємо дітей

Некерованого підлітка-рокера відправлять в Суворовське училище

Наступний епізод проекту «Кохана, ми вбіваємо дітей» повідає продовження історії сім’ї Войтюк. У другій серії, завдяки новим випробуванням, сім’я розкриється з абсолютно нового боку. За правилами другого тижня, сім’я повинна переїхати на кілька днів у будинок коуча-психотерапевта Антона Єжова. Труднощі, з якими вони зіткнулися в його будинку, глибоко шокували навіть психотерапевта.

В ході роботи з коучем, прояснялася давня травма дитинства Олени. Коуч почав працювати з батьками, допомагаючи розібратися в труднощах. В цей час їх син Сергій відправився виконувати своє правило, а саме, вчитися дисципліні і грі на ударних інструментах в Суворовському училищі.

З цього моменту і почалися справжні випробування для рядового Войтюка. Через те, що хлопець не пристосований до дорослого життя, елементарне прибирання давалася йому дуже важко.
Ні з одним своїм завданням Сергій так і не міг впоратися, що викликало гнів і роздратування командира, хлопцю нічого не залишалося окрім як, підкоритися. Сергій дуже засмучений, і пообіцяв «влаштувати батькам солодке життя».

Не пропустіть! У вівторок, 10 березня, о 22.30 на каналі СТБ!

Video: Неуправляемого подростка-рокера отправят в Суворовское училище

Следующий эпизод проекта «Кохана, ми вбиваємо дітей» поведает продолжение истории семьи Войтюк. Во второй серии, благодаря новым испытаниям, семья раскроется с совершенно новой стороны.

Читайте також