Кохана, ми вбиваємо дітей

Мати загрожує 12-річній доньці в’язницею

Цього вівторка, 17 лютого, героями проекту «Кохана, ми вбіваємо дітей» стала сім’я Демченко, в якій проживають 30-річна мама Тетяна, вітчим Сергій і 12-річна дочка Катя.

Історія цієї родини – це історія 12-річної Каті, яка стоїть на обліку у відділенні міліції за крадіжку. Дівчинка бреше, ледарює. У неї спостерігається педагогічна занедбаність. Дівчинка переконана, що столицею України є Одеса. На думку психологів, розвиток Каті від сили, як 3-річної дитини.

Катя цікавиться темою статевого дозрівання, але знаходить відповіді на свої питання тільки в однолітків, а також на сайтах з сексуальним відео. Мама замість того, щоб поговорити з Катею – б’є її, обзиває повією, каже, що та сяде в місця позбавлення волі. Саме там перебувати рідний батько дівчинки, який скоїв вбивство. Катя плаче і просить маму про ласку і ніжності. У відповідь отримує удари мухобійкою.

Мама абсолютно не чує власну дочку, оскільки сама не знає, що таке увага, турбота і любов. Колись 5-річну Тетяну батько вдарив сокирою по нозі. Від розсіченою рани, Тетяна втратила можливість пересуватися на цілих 2 роки. На першому тижні сім’я отримує кілька правил, які повинні покращити ситуацію в сім’ї. Катя повинна знайти собі захоплення до душі. Мамі заборонено лаятися матом, кричати, бити Катю. З цього тижня матір відповідальна за навчання своєї дочки.

Також, дівчинка повинна провести один день з батьками на елеваторі, щоб зрозуміти, як важко вони трудяться. Це правило допоможе усвідомити їй, що забирати чуже, красти – погано. Крім цього, на першому тижні, мама Каті відправляється в школу, щоб провести зі старшокласниками лікнеп на тему безпечного сексу.

  Чи вийде у сім’ї Демченко змінюватися? Дивіться у вівторок, 17 лютого, о 22.30 на СТБ!

Video: Родная мать угрожает 12-летней дочке тюрьмой

Катя интересуется темой полового созревания, но находит ответы на свои вопросы только у сверстников, а также на порно сайтах. Мама вместо того, чтобы поговорить с Катей - бьет ее, обзывает проституткой, говорит, что та сядет в тюрьму.

Читайте також