Кохана, ми вбиваємо дітей

Рідна мати душить подушкою власних дітей

Останній  випуск програми «Кохана, ми вбіваємо дітей» познайомив глядачів з родиною Школяр. На перший погляд – це щаслива сім’я. Мамі Наталії 33 роки, вона обожнює свого чоловіка, 40-річного Сергія, і однорічного Захара. І єдине, що затьмарює щастя, на думку Наташі, це її власні діти від попередніх шлюбів.

Наталя і не приховує своїх почуттів.

«Вони так мене дістали, що я не можу сказати, що люблю їх», – абсолютно спокійно каже жінка.

Більш того, вона не соромиться проявляти свої почуття і регулярно карає дітей.

«Коли я їх б’ю, чоловік відтягує мене, іноді я беру подушку і прямо душу доньку», – відкрито говорить мати.

Не раз вона подумувала здати їх в інтернат, виправдовуючи себе тим, що в цьому немає нічого негожого, адже це життя.

Щоб діти дали їй спокій, вона купила їм по комп’ютеру. І тепер весь свій час проводять у віртуальному світі, де їх ніхто не б’є палицею.

Дмитро Карпачов показує матері, яке майбутнє очікує старших дітей. Наталя, разом із Сергієм, вирішують виправити страшні перспективи.
Згідно з правилами першого тижня, потрібно позбутися  комп’ютерів в будинку. Це настільки засмучує старшого Микиту, що він в істериці б’є себе і тікає з дому. На відміну від Наташі, вітчим Сергій заходився заспокоювати хлопця. Майже всю ніч він провів поряд з підлітком.

Друге правилоговорило про спільне час разом. І знову, лише Сергій намагався знайти з дітьми спільну мову. Наташа займалася тільки собою, при цьому, весь негатив зривала на дітях.
Після того, як вона знову побила Вероніку, Сергій ініціював розмову з дружиною. Чоловік розуміє, що винуватиця конфліктів – дружина. Він бачить, що діти поводяться так саме тому, що їм не вистачає матері. І вірогідність того, що теж саме чекає і їх загальної малюка Захара – дуже велика.

Наташа вирішила виправитися, і повела дочку в басейн. Але навіть емоцію радості вона сприйняла, як істерику.

«У мене алергія на крики», – резюмувала мама.

Перший тиждень не допомогла їй налагодити контакт з дітьми. І Дмитро Карпачов запропонував в правилах другого тижня відправитися на байдарках в похід. І знову ситуація повторилася. Як тільки з’явилася втома, Наташа зривається на дітях.

Поведінка жінки призвела до того, що ведучий Дмитро Карпачов вирішив зустрінетись з нею позапланово, аби дати спеціальне завдання: допомогти в центрі реабілітації дітей, постраждалих від сімейного насильства.
Заняття з дітьми не вдавалися їй. Однак, завдяки допомозі психолога вдалося знайти причину такої поведінки жінки. І вона крилася у відносинах з власною матір’ю.

Лише проговоривши  мамі всі образи, вона визнала, що їй самій не вистачило підтримки, любові та уваги від самого близької людини.

Однак, чи допоможе це усвідомлення пробудити в ній материнські почуття? Дивіться історію сім’ї Школяр в ВІДЕО:

Video: Родная мать душит подушкой собственных детей

В последнем выпуске программы «Кохана, ми вбиваємо дітей» зрители познакомились с семьей Школяр. На первый взгляд – это счастливая семья. Маме Наталье 33 года, она обожает своего мужа, 40 –летнего Сергея, и годовалого Захара. И единственное, что омрачает счастье, по мнению Наташи, это её собственные дети от предыдущих браков.

Читайте також