Кохана, ми вбиваємо дітей

Дочка-неформалка пішла жити в іншу сім’ю

На проект «Кохана, ми вбиваэмо дітей» по допомогу звернулась46-річна Алла. За словами матері, її дочка Оля, абсолютно неконтрольована. Перший тиждень проекту не змінив ситуації. Дочка маніпулює матір’ю за допомогою скандалів, істерик і образ, а мати, як і раніше, не авторитет для Олі. Чи зможе ситуація змінитися на другому і третьому тижні?

У сім’ї Пікуза проблеми почалися приблизно рік тому. У дівчинки почалися конфлікти в школі, на які мати не звернула уваги.

«Мама не розібралася в моїх проблемах. Будь я не її місці, я б усіх їх давно вже розірвала », – зізналася Оля.

Відчувши себе непотрібною, дівчинка пішла шукати підтримку в різних субкультурах. Це призвело до того, що зараз вона вважає себе неформалкою. Точки зору матері для неї не існує. Вона відкрито маніпулює нею, погрожуючи вбити себе, собаку, і навіть власну матір.

Після першого тижня ведучий програми Дмитро Карпачов приголомшений ситуацією. Ні мати, ні дочка не змінилися.
У зв’язку з цим, він вдається до кардинальних методів, і відправляє Олю в нову сім’ю, а мати до складних підлітків в центр соціально-психологічної реабілітації. На думку ведучого, це повинно навчити Олю поважати батьківський авторитет, а мати бути авторитетом і підтримкою.

У сім’ї суворого тренера атмосфера зовсім інша. І поведінка героїні абсолютно відрізняється. Дівчинка швидко зрозуміла, що демонструвати свій характер – не найкраща ідея. Вона підкорилася авторитетним дорослим, і навіть погодилася звернутися до лікаря, щоб зняти пірсинг. В атмосфері суворості проходять і тренування, які веде голова сімейства – Антон.

Оля согласилась снять пирсинг

Оля погодилась зняти пірсинг

Він змушує Олю виконувати вправи, а за неуважність навіть карає. Однак, незважаючи на це, він її підтримує і хвалить. Це те, чого так не вистачає їй у рідній сім’ї.

Читайте також: Як захистити дитин увід впливу субкультур

А от перший день Алли їй явно не вдався. В оточенні складних підлітків вона так і не змогла показати свій авторитет. Діти не слухалися її, і половина запланованих завдань не була виконана. Другий день покладає на неї ще більше відповідальності. І, зібравши в кулак всю волю їй вдається. Алла примирила старших вихованок, і навіть подолала власні страхи, пов’язані з катком. Ця особиста перемога допомогла героїні зрозуміти, що дітям потрібна увага та підтримка. Вона змогла знайти спільну мову з важкими підлітками, але, чи зможе вона дати її рідній дочці?

Тренер поддержал Олю

Тренер підтримав Олю

Настав день, коли обидві героїні мають зустрітися у себе вдома. Оля приходить раніше. Проявивши ініціативу, вона пече пиріг і прибирає в будинку. Але, як тільки приходить мати, все повертається у звичне русло.

Вся пригнічена образа, особливо за знятий пірсинг, яку вона стримувала в новій сім’ї, вилилася на рідну матір. Чергова істерика закінчується тим, що Оля збирається демонстративно накласти на себе руки. Однак, Алла не піддається на цю провокацію. Зрозумівши, що маніпулювати тепер не вдасться, Оля, нарешті, заспокоюється.

Вперше, після довгих розбіжностей мати і дочка чують один одного. Алла підтримує Олю, а та, в свою чергу, приймає її любов.

«Мама спала в столітньому сні, а тепер прокинулася. Я люблю її », – сказала щаслива Оля.

Більш детально дізнатися історію сім’ї Пікуза ви можете у ВІДЕО:

Video: Дочь-неформалка отправилась жить в другую семью

На проект «Кохана, ми вбиваэмо дітей» за помощью обратилась 46-летняя Алла. По словам матери, её дочь Оля, совершенно неуправляемая. Первая неделя проекта не изменила ситуацию. Дочь также манипулирует матерью с помощью скандалов, истерик и оскорблений, а мать, по-прежнему не авторитет для Оли. Сможет ли ситуация измениться на второй и третьей неделе?

Читайте також