Кохана, ми вбиваємо дітей

АНОНС: Дівчинка-неформал захоплюється Гітлером і лає матом рідну матір

У цей вівторок, 22 липня, в 22:30 у програмі «Кохана, ми вбиваємо дітей» глядачів чекає зустріч з родиною Пікуза .

46-річна посудомийка Алла Пікуза одна виховує 12-річну доньку Олю. Деякий час тому дівчинка стала абсолютно некерованою і агресивною – вона не слухає маму, кричить і лається матом.

Школярка вважає себе неформалом. На одній з таких, як Оля каже, «сходок» дівчинка пробила собі пірсинг в губі. Він гноїться і загрожує їй менінгітом, але школярка відмовляється виймати сережку. Юна героїня проекту не йде ні на контакт з мамою, ні на контакт з однолітками. Весь вільний час вона проводить у покинутих будівлях і на Майдані.

«Раніше Оля була спокійною дитиною. В основному, сиділа вдома. Така виконавча. І тут все несподівано змінилося. Я дуже злякалася, тому вирішила взяти участь у програмі, щоб отримати допомогу психологів. Мені й раніше говорили, що Оля – дитина неординарна. До неї потрібен особливий підхід. А де має бути цей особливий підхід – я просто не знала », – розповіла в інтерв’ю сайту СТБ Алла Пікуза.

Олю дійсно цікавлять речі, не властиві дітям її віку. Та й взагалі відносини з однолітками у неї не дуже складаються. Серед своїх однокласників вона – «біла ворона».

«Мені взагалі з ними нецікаво. Вони маленькі діти для мене. Я людина, що вивчає латину, що займається пост-апокаліптичної культурою, готикою. Мені навіть з неформалами деякими нецікаво спілкуватися, – емоційно розповідає нам Оля. – Вони малі. Шостий клас. А я видом тягну на восьмий – дев’ятий. А взагалі у мене доросле світогляд, готовність до пост-апокаліптичного світу ».

Але людина не може бути одина. Оля боїться зізнаватися в цьому відверто, але в душі страждає через те, що у неї немає справжніх друзів. У пошуках себе і підходящої компанії вона перепробувала багато чого. За рік вона встигла побувати фашистом, скінхедом, емо, готом … Але, здається, щасливіше від цього не стала.

«У мене і друзів толком-то немає, тому що я – людина на своїй хвилі. І не потрібен мені ніхто. Я спілкуюся з людьми на різних сходках. Вони постарше, ніж мої однокласники. Мені цього вистачає. Найкращої подруги у мене немає …, – ділиться дівчинка. – У мене була подруга Віка. Але вона хотіла, щоб у мене був інший стиль одягу, слухала музику ».

Мама зізнається, що її донька з ранніх років не хотіла бути такою, як усі. Ще будучи зовсім малятком, Оля відмовлялася носити платтячка, а зараз щосили експериментує із зовнішністю – сама проколює пірсинг, фарбує волосся.

«У ній завжди присутня якась бравада. Вона хотіла бути не такою, як усі. Щось у ній було таке приховане. А от її неформальство почалося незадовго до зйомок у проекті », – розповідає мама дівчинки.

Під час зйомок програми «Кохана, ми вбиваємо дітей» психологам проекту вдалося докопатися до суті проблеми. Як виявилося, в якийсь момент над Олею почали знущатися однокласники. Дівчинка потребувала підтримки мами, але та, поглинена насущними побутовими проблемами, її просто не почула …

Але чи зможуть мама і донька знову навчиться розуміти один одного? Який страхітливий прогноз на майбутнє Олі озвучить ведучий програми Дмитро Карпачов? І чому дівчинка зробить спробу викинутися з вікна?

Не пропустіть, вже цього вівторка, 22 липня, о 22:30 на каналі СТБ!

Video: Девочка-неформал восхищается Гитлером и ругает матом родную мать

Дочь стала абсолютно неуправляемой и агрессивной – она не слушает маму, кричит и ругается матом. смогут ли мама и дочка вновь научится понимать друг друга? Какой устрашающий прогноз на будущее Оли озвучит ведущий программы Дмитрий Карпачев? И почему девочка сделает попытку выброситься из окна?

Читайте також