Кохана, ми вбиваємо дітей

АНОНС: Рідна мати намагається замінити доньку в її родині

Минулого тижня глядачі програми «Кохана, ми вбиваємо дітей» на СТБ познайомилися з родиною Трофименко з Харкова, яка складається з п’яти осіб: мама Яна, тато Олексій і троє синів – Валентин, Трохим і Федір. Члени родини ніяк не
можуть налагодити своє життя.
На думку Яни, у всьому винна бабуся – її рідна мати, яка намагається брати участь у всьому, що діється в сім’ї дочки. Світлана Володимирівна має свій погляд на виховання онуків, ведення господарства і спілкування сім’ї в цілому. Жінка настільки увійшла в сім’ю дочки, що один з онуків став називати її мамою, а не бабусею.

Через це у Яни постійні нервові зриви. Вона не може контролювати свої емоції і думає, що не потрібна своїй сім’ї. У результаті жінка не справляється із завданнями першого тижня, які дав їй ведучий програми Дмитро Карпачов. Світлана Володимирівна теж неохоче слідує усім вказівкам.

У сьогоднішньому випуску програми Світлана Володимирівна буде продовжувати в усьому докоряти своєму зятеві. Жінці рішуче не подобається, як він виховує власних дітей, як поводить себе у побуті.
Словом, вона чіпляється до Олексія з будь-якого приводу – аби дорікнути і зробити його винним у всіх смертних гріхах.

«Всі ці роки я була попелюшкою, я робила все. Мені казали: прийшла, приготувала і вали звідси… Рот закрий… Ніяких порад… І Яна так само», – скаржиться Світлана Володимирівна.

В свою чергу, Яну відправляють у центр відпочинку, але навіть там вона постійно думає про сім’ю. Героїня боїться, що мати може зруйнувати сім’ю так само, як зруйнувала у свій час свою власну. Тільки
розмова з чоловіком зможе її трохи заспокоїти.

«Якщо вчора, припустимо, чоловік казав, що його все влаштовує, то сьогодні він це теж почав розуміти, що мама стала активно заміняти мене. Вона отримала, щохотіла – стала на моє місце. Вона навіть здивувалася, чому я поїхала на 4 дні, а не на два тижні», – каже Яна.

Жінка вороже сприймає будь-які вчинки Світлани Володимирівни і не бажає впускати її у власне життя. За час відпочинку Яна зрозуміла, чому так відбувається – вона досі не може пробачити матері розлучення з татом.

«Я чудово усвідомлюю, що найчастіше, коли мама має рацію, не приймаю цю її правоту. Іду наперекір тільки тому, що це сказала мама. А не тому, що це правильно чи неправильно. Дитяча образа сильніша за мене», – усвідомлює Яна.

Після повернення з будинку відпочинку Яна продовжує ігнорувати матір. Світлана Володимирівна не очікувала такого повороту подій, адже вона була налаштована на те, що донька буде намагатися з нею помиритися. Але замість цього їх спілкування закінчується ще більшою сваркою…

Що буде далі з родиною, адже жінки повністю розсварилися і якою буде доля дітей, які опинилися заручниками у війні дорослих? На яке випробування потрібно буде піти матері і дочці заради примирення? Не пропустіть! У вівторок, 8 липня, о 22:30 на телеканалі СТБ у програмі «Кохана, ми вбиваємо дітей»!

Video: Родная мать пытается заменить дочь в ее семье

Что будет с семьей, ведь женщины полностью рассорились и какой будет судьба детей, оказавшихся заложниками в войне взрослых? На какое испытание нужно будет пойти матери и дочери ради примирения

Читайте також