Кохана, ми вбиваємо дітей

Діти стали заручниками війни між матір’ю та бабусею

В сім’ї Трофименко з Харкова вже давно йде боротьба між матір’ю Яною і бабусею Світланою Володимирівною. Жінки змагаються за увагу 6-річного Трохима. Однак, вони навіть не підозрюють наскільки серйозними можуть бути наслідки цієї ворожнечі.

Дмитро Карпачов відкриває очі дорослим. Їх війни, конфлікти між тещею і зятем можуть призвести до того, що життя їх дітей буде скалычено, а Трохим, може не дожити навіть до 40 років. Це настільки шокувало сім’ю Трофименко, що вони з радістю погодилися зробити все, для того, щоб уникнути сумних наслідків.

Федор и Трофим

Діти сім’ї Трофименко

І, звичайно, заради майбутнього дітей, матері і бабусі в першу чергу доведеться розібратися у своєму конфлікті. Але чи готові вони на це? Адже ситуація загострена настільки, що Трохим називає мамою саме бабусю, і неодноразово намагався втекти з дому до неї. У ситуації, що склалася обидві жінки звинувачують одна одну.

Незважаючи на старання, Яна порушує вже перше правило. І підштовхує її до цього відношення матері та ревнощі.

В рамках проекту Яна їде відпочивати на кілька днів. І, як це не дивно, але раніше ворогуючі теща і зять, знаходять спільну мову. Невже, вся проблема тільки в Яні? Адже чоловік Олексій, на відміну від неї, проявляє бажання змінитися.

Однак, ідилія меду батьком і бабусею руйнується, як тільки друга проявляє ініціативу бути головною. Виявляється, що проблема зовсім не в доньці, а в головуючий ролі?

У свою чергу, відпочивша Яна мріє про те, щоб побачити дітей і дізнатися, що вони сумували за нею. Вона відверто зізнається в тому, що боїться, як би мати не зруйнувала її сім’ю так само, як зруйнувала свою. Образа за це настільки глибоко засіла в серці Яни, що вона досі не може пробачити мати.

Повернувшись, Яна навіть не подякувала бабусю за те, що та допомагала вдома по господарству. Це образило Світлану Володимирівну, адже їй хотілося бути корисною і значущою.

Федор и Трофим

Федір та Трохим

Образа матері лише додала Яні впевненості у своїх силах. Вона сповнена рішучості, впоратися самій з усіма обов’язками. Але зіткнувшись вже з першою проблемою у вихованні дітей, дочка змушена знову вдатися до допомоги мами, прикрившись тим, що просить поради по господарству.

Світлану Володимирівну настільки зачепило така поведінка, що вона налаштована вкрай радикально.

Невже страшний сон Яни збудеться, і мати забере в неї Трохима?

Чи зможе родина Трофімових подолати свої образи і знайти взаєморозуміння заради дітей? Чи припинять вони жорстоку боротьбу, яка робить дітей безневинними заручниками цієї війни? Відповіді ви дізнаєтесь у наступному випуску програми «Кохана, ми вбіваємо дітей» у вівторок, 8 липня.

Першу частину історії сім’ї Трофименко можете побачити в ВІДЕО:

Video: Дети стали заложниками войны между матерью и бабушкой

В семье Трофименко борьба между матерью и бабушкой. Женщины соперничают за внимание ребенка. Однако, они даже не подозревают насколько серьезными могут быть последствия этой вражды.

Читайте також