Кохана, ми вбиваємо дітей

Після смерті сина мати забула про живу дочку

У вівторок, 13 травня, о 22:35 в ефірі програми «Кохана, ми вбиваємо дітей» глядачі СТБ побачать продовження історії сім’ї Данченко з Харкова. Під одним дахом тут живуть троє жінок: 51-річна мама Олена, 13-річна дочка Руслана та 76-річна бабуся Любов Григорівна. Проблема цієї сім’ї полягає у тому, що втративши свого сина, Олена зовсім забула, що у неї є жива дочка. Руслана добре вчиться, успішно займається в музичній школі, але Олена постійно чимось незадоволена, вона постійно критикує дівчинку. Олена не просить, а наказує, не радиться, а насаджує дочці свою думку.

Олена нерідко згадує свого сина. Жінка порівнює свою дочку з загиблою дитиною. І в цьому порівнянні Руслана завжди програє. Олена нарікає, що Владик був доброю, поступливою дитиною, а Руслана – похмура, ображена на весь світ, непривітна. Таке ставлення матері призвело до того, що Руслана відчуває себе самотньою і нікому не потрібною, вона вважає себе негарною, дівчинка виросла дуже невпевненою в собі, у неї немає друзів. І все частіше вона заявляє матері, що краще б вона виховувалася у інтернаті. Адже зараз, перебуваючи поруч з мамою, єдине бажання Руслани – піти за братом.

Минулого тижня родині довелося нелегко. Мати продовжувала чинити тиск на дочку. Контролювала кожен її крок. Останньою краплею для Руслани стало те, що мама вирішила відселити бабусю, яка постійно захищає онуку. Руслана кинулася на Олену з кулаками. Мама з дочкою знову побилися. Олена пішла з дому.vlcsnap-2014-05-12-11h49m17s209 vlcsnap-2014-05-12-11h47m08s193

Після того, як мама пішла Руслана і бабуся намагалися їй зателефонувати. Але Олена заявила, що вона на вокзалі і їде. Після цього вона кілька годин не виходила на зв’язок та Руслана почала турбуватися. Вона зрозуміла, що теж погарячкувала. Дівчинка дійсно почала переживати, що мама ніколи не повернеться.

Але ввечері Олена прийшла додому. При цьому жінка попросила пробачення тільки у бабусі і, виправдовуючись, назвала Руслану винною у конфлікті. До дочки вона навіть не підійшла. Дівчинку це дуже образило. І хоча кілька хвилин тому Руслана готова була помиритися з мамою, тепер для доньки мати знову стала ворогом.

Дізнавшись про ситуацію, Дмитро Карпачов прийняв рішення, що покарання заслуговують і мама, і дочка. Так що Руслана і Олена разом відправляються у торговий центр. Там вони одягнуть таблички: «Я принижую свою дочку» і «Я нехтую своєю матір’ю».

До чого призведе публічне покарання жінок? Чому Руслані доведеться поїхати до дитячого будинку? Що дівчинка обере – залишитися в інтернаті чи повернутися додому до мами? А Олені належить неймовірне випробування – вона вперше відвідає місце, де загинув її син. Там разом з психологом вона повинна розібратися в своїх почуттях до дочки, відпустити сина і почати жити заново. Чи зможе мама попрощатися з тим, хто був для неї найдорожчою людиною?

Дивіться 13 травня, о 22:35 в ефірі телеканалу СТБ «Кохана, ми вбиваємо дітей», а також повтор 14 травня, о 10:15.

У цей вівторок, 13 травня, о 22:35 в ефірі програми «Кохана, ми вбиваємо дітей» глядачі СТБ побачать продовження історії сім’ї Данченко з Харкова. Під одним дахом тут живуть три жінки: 51-річна мама Олена, 13-річна дочка Руслана та 76-річна бабуся Любов Григорівна. Проблема цієї сім’ї полягає в тому, що втративши свого сина Олена зовсім забула, що у неї є жива дочка. Руслана добре вчиться, успішно займається в музичній школі, але Олена постійно чимось незадоволена, вона постійно критикує дівчинку. Олена не просить, а наказує, не радиться, а насаджує дочки свою думку.

Олена нерідко згадує свого сина. Жінка порівнює свою дочку з загиблим дитиною. І в цьому порівнянні Руслана завжди програє. Олена нарікає, що Владик був доброю, поступливою хлопчиком, а Руслана – похмурий, ображений на весь світ, непривітний дитина. Таке ставлення матері призвело до того, що Руслана відчуває себе самотньою і нікому не потрібною, вона вважає себе негарною, дівчинка виросла дуже невпевненою в собі, у неї немає друзів. І все частіше вона заявляє матері, що краще б вона виховувалася у інтернаті. Адже зараз, перебуваючи поруч з мамою, єдине бажання Руслани – це піти за братом.

Минулого тижня родині довелося нелегко. Мати продовжувала чинити тиск на дочку. Контролювала кожен її крок. Останньою краплею для Руслани стало те, що мама вирішила відселити бабусю, яка постійно захищає онуку. Руслана кинулася на Олену з кулаками. Мама з дочкою знову побилися. Олена пішла з дому.

Після відходу мами Руслана і бабуся намагалися їй зателефонувати. Але Олена заявила, що вона на вокзалі і їде. Після цього вона кілька годин не виходила на зв’язок та Руслана почала турбуватися. Вона зрозуміла, що теж погарячкувала. Дівчинка дійсно почала переживати, що мама ніколи не повернеться.

Але ввечері Олена прийшла додому. При цьому жінка попросила прощення тільки у бабусі і, виправдовуючись, назвала Руслану винною в конфлікті. До дочки вона навіть не підійшла. Дівчинку це дуже образило. І хоча кілька хвилин тому Руслана готова помиритися з мамою, тепер для доньки мати знову стала ворогом.

Дізнавшись про ситуацію, Дмитро Карпачов прийняв рішення, що покарання заслуговують і мама і дочка. Так що Руслана і Олена разом відправляються у торговий центр. Там вони одягнуть таблички: «Я принижую свою дочку» і «Я нехтую своєю матір’ю».

До чого призведе публічне покарання для жінок? Чому Руслані доведеться поїхати в дитячий будинок? Що дівчинка вибере – залишитися в інтернаті або повернутися додому до мами? А Олені належить неймовірне випробування – вона вперше відвідає місце, де загинув її син. Там разом з психологом вона повинна розібратися в своїх почуттях до дочки, відпустити сина і почати жити заново. Чи зможе мама попрощатися з тим, хто був для неї найдорожчою людиною?

Дивіться 13 травня, о 22:35 в ефірі телеканалу СТБ «Кохана, ми вбиваємо дітей», а також повтор 14 травня, в 10:15.

Video: Після смерті сина мати забула про живу дочку

Після смерті сина мати забула про живу дочку

Читайте також