Кохана, ми вбиваємо дітей

Вітчим соромився виходити на люди з дочкою-мулаткою

У вівторок, 8 квітня, о 22:30 у програмі «Кохана, ми вбиваємо дітей» глядачі познайомляться з сім’єю Фірсових, яка складається з шести чоловік. Мама – Оксана, 34 роки, домогосподарка. Батько – Валерій, 33 роки, працює водієм тролейбусу. 13-річна дочка Оксани – Карина. Спільні діти Оксани і Валерія – 4-річний Ян і однорічний Гліб. Бабуся, мати Оксани – Валентина Григорівна.

Старша дочка Оксани Карина довгі роки не знала материнської ласки. Практично відразу ж після народження Оксана залишила дочку під опікою своєї матері. Спочатку жінка багато працювала, щоб забезпечити сім’ю. А потім зустріла Валерія і народила двох дітей – Яна і Гліба. Весь цей час Карина відчувала себе покинутою, адже Оксана рідко провідувала дочку. Мами практично не було в житті Карини, коли її ображали у школі. Дівчинка – мулатка, її батько покинув Оксану ще до народження дівчинки. За зовнішність Карині часто діставалося від однолітків, над нею знущалися і навіть били. І захисту їй було чекати ні від кого.

Семья Фирсовы

Сім’я Фірсових

Всього кілька місяців тому Оксана і Валерій з дітьми переїхали в квартиру до Валентини Григорівни, де і живе Карина. Оксана сама наполягла на переїзді. Вона вирішила виправити помилки минулого і надолужити втрачені роки. Але дівчинка переїзд Оксани та її нового чоловіка сприйняла погано. Адже школярка все ще дуже ображена на матір. А Оксана так і не набралася сміливості, щоб попросити пробачення. Крім того, у Карини абсолютно не складаються стосунки з вітчимом. Валерію взагалі дуже нелегко було прийняти першу доньку дружини. Він соромився того, що дівчинка не така, як всі. І навіть спільний похід до супермаркету для нього – катування, адже він постійно боїться того, що подумають про їхню сім’ю люди.

Эпизод из программы

Епізод з програми

Тому життя в одній квартирі перетворилася на війну між Валерієм і Кариною, які почали боротися за увагу Оксани. А оскільки Валерій абсолютно не допомагає дружині, вона ледве управляється з молодшими дітьми. І на Карину в неї знову не залишається часу.

Чи зможе родина полюбити старшу дочку і налагодити з нею хороші стосунки? Чи вдасться Валерієві перебороти себе і стати для дівчинки-підлітка чудовим татом? І які випробування доведеться подолати Фірсовим на шляху до великих змін. Дивіться у вівторок, 8 квітня, о 22:30 в програмі «Кохана, ми вбиваємо дітей» на СТБ.

Video: Вітчим соромився виходити на люди з дочкою-мулаткою

Вітчим соромився виходити на люди з дочкою-мулаткою

Читайте також