Кохана, ми вбиваємо дітей

Юного рокера на проекті поголили налисо

Наступного вівторка, 1 квітня, о 22:30 в соціально-психологічному проекті «Кохана, ми вбиваємо дітей» глядачі телеканалу СТБ побачать останній випуск історії сім’ї Войтюк.

У попередні два тижні цій сім’ї довелося пережити чимало. Вони всіляко намагалися подолати завдання, які їм давав ведучий Дмитро Карпачов, але всі їхні спроби закінчувалися нерозумінням один одного.

У минулому випуску, аби якось змусити змінити поведінку 15-річного Сергія, сина Олександра та Олени, ведучий відправив його до військового училища. Почувши про цю звістку, хлопець навіть розплакався, але цього раз йому це не допомогло.

Армейская парикмахерская

Армійська перукарня

Коротка стрижка, яку йому зроблять у військовому училищі, стане для хлопця повною несподіванкою. Адже він сподівався на те, що він домовився з армійським перукарем і йому всього лише поголять віски. Але побачивши себе практично лисим, юнак був шокований. Він відразу ж побіжить до командира, щоб поскаржитися. Але командир зустріне хлопця з посмішкою та привітаннями, що тепер юнак схожий на справжнього чоловіка.

Військова муштра для Сергія лише починається. Але оскільки тепер хлопці- військові підтримують новачка, йому багато чому вдасться навчитися – марширувати, стріляти, правильно підшивати комірець. Сергію почне навіть подобатися регулярна фізична підготовка.

Але в останній день перебування у військовому училищі Сергію доведеться виконати ще одне правило – виступити у складі справжнього військового оркестру.

Чи вдасться хлопцю стати військовим музикантом і гідно виступити на концерті? Як зустрінуть Сергія батьки після розлуки? Чому хлопець соромиться власних батьків? А також з якої причини підліток вирішить піти з дому? Чи вдасться проекту допомогти розібратися і змінити своє життя цій сім’ї, ви дізнаєтеся наступного вівторка , 28 березня, о 22:30 на СТБ!

Video: Юного рокера на проекті поголили налисо

Юного рокера на проекті поголили налисо