Кохана, ми вбиваємо дітей

10-річний хлопчик мріє сісти у в’язницю, щоб бути подалі від батьків

У вівторок, 28 січня, о 22:25 у сімейному реаліті «Кохана, ми вбиваємо дітей» глядачі телеканалу СТБ познайомляться з родиною Пшиченко. Олена та Геннадій живуть у невеликому містечку Новодонецьке, Донецької області та виховують двох дітей. П’ятирічна Аня – спільна дочка, в якій Геннадій душі не тямить і прощає їй усе. Десятирічний Влад – син Олени від попереднього шлюбу. Хлопчик доставляє батькам чимало неприємностей, за що його жорстоко карають пластиковим шнуром. 
Маму хлопчака регулярно викликають до школи, адже її син хуліганить, прогулює уроки, агресивно поводиться по відношенню до інших дітей. А одного разу підліток заліз в сарай сусідів, де разом з другом пив вино і пиво. І це далеко не єдине його правопорушення. Його ігри в злодійство потроху стають зовсім недитячими. Владу загрожує облік в дитячій кімнаті міліції.
pshechenko4
Батьки впевнені – у них зростає потенційний злочинець. Вони не розуміють, що коріння такої поведінки у ставленні до хлопчика вітчима Геннадія. Чоловік відкрито заявляє, що, на його думку, основа виховання дитини – суворість та покарання. Карають Влада ударами пластиковим шнуром, від яких у нього вже є шрами. Хлопчик визнає, що багато чого дійсно робить на зло батькові. І всерйоз заявляє про те, що мріє сісти у в’язницю, адже життя там здається йому кращим, ніж удома.
pshechenko6
У студії проекту ведучий Дмитро Карпачов покаже батькам, до чого приведуть такі жорсткі методи виховання сина. Перші правила мають докорінно змінити ставлення батьків до Влада. Сім’я повинна знайти баланс між обов’язками і правами дитини – у Влада з’явиться ряд закріплених за ним домашніх справ і 3 години вільного часу щодня, адже раніше, щоб погуляти, хлопчикові доводилося тікати з дому. Крім цього, Влад почне відвідувати секцію баскетболу.
Чи змінить свою поведінку 10-річний підліток? Чому в зйомки проекту доведеться втрутитися психологові? І чому Влад таки опиниться у в’язниці? 
Не пропустіть у вівторок, 28 січня, о 22:25 на СТБ!

Читайте також