Кохана, ми вбиваємо дітей

Розчарувавшись у сині, тато назвав його Юленка

26 березня, о 22.25, в ефір каналу СТБ виходить новий сюжет програми «Кохана, ми вбіваємо дітей». Його головними героями стала сім’я Головецьких яка зіткнулася з досить актуальною в наш час проблемою.

Мама Ірина, яка ледь не втратила дитину при пологах, зараз надмірно опікає 7-річного Данила, годує його з ложечки і укладає спати поряд з собою. Батько Андрій навпаки категорично проти того, щоб їх син ріс «маменьким синком». Він всіляко намагається виховати з Данили чоловіка …

Але методи виховання у нього досить дивні: Андрій кричить на дитину, ображає його і злобно жартує. Звиклий до маминої опіки і захисту Данила від цього ще більше затискається, а список його комплексів постійно поповнюється. 

Батько ж не залишає своїх спроб і продовжує тиснути на дитину. Дійшло до того, що, коли хлопчик так і не зміг досягти особливих успіхів на секції східних єдиноборств, батько дуже розлютився і назвав сина … Юленька.

Чи зможе Андрій стримати свої емоції і виховати із сина справжнього чоловіка? Чи вдасться сюрприз батька і сина, приготований для мами Ірини? І, найголовніше, чи допоможе передача згуртувати родину і зміцнити їх стосунки?

Дивіться сьогодні, о 22.25, в програмі «Кохана, ми вбіваємо дітей» на каналі СТБ.