МастерШеф Діти

Правила заполнения анкеты

Фактом заповнення і підписання Анкети, я підтверджую своє повне розуміння того, що проект «МАЙСТЕР ШЕФ»  (діти)  спрямований на творчий розвиток здібностей моєї дитини, а також повністю згодна з викладеним нижче:

Я надаю свою згоду, а також підтверджую наявність беззаперечної згоди другого із законних представників на участь нашої дитини у виробництві телевізійної передачі – аудіовізуального твору «МастерШеф» (діти) (далі – «Телепередача» або Проект) за правилами, встановленим Телеканалом, з якими я ознайомлений(-на)/згоден(-на), зобов’язуюсь їх дотримуватись і виконувати та гарантую дотримання й виконання з боку своєї дитини.

Я гарантую та підтверджую, що моя дитина, інтереси якої я представляю на законних підставах, виявила бажання взяти участь у Проекті добровільно, без будь – якого примусу.

Якщо моя дитина буде відібрана для участі в телепередачі, нам буде запропоновано підписати відповідну угоду про участь дитини в телепередачі, що є обов’язковою умовою подальшої участі в телепередачі. Телеканал не зобов’язаний і не може бути зобов’язаний в майбутньому здійснювати будь-які виплати у зв’язку з участю моєї дитини в телепередачі, оскільки телепередача має характерні риси конкурсу, за перемогу у якому передбачена винагорода.

Факт заповнення та подання Анкети не зобов’язує Телеканал залучати мою дитину до участі в зйомках Телепередачі. Анкета є заявкою на участь в зйомках кастингу Проекту, яка направляється Телеканалу для розгляду і прийняття одноосібно рішення щодо визначення особистостей учасників Телепередачі (що є остаточним, не підлягає зміні, оскарженню і роз’яснення). Телеканал надає особисті повідомлення про залучення до зйомок Телепередачі тієї чи іншої дитини, на контактні дані учасника зазначені в Анкеті.

Усі відомості, викладені в Анкеті, є точними, достовірними, повними, відповідають дійсності,  не є конфіденційними чи таємними; їх надання та подальше використання Телеканалом не може бути розцінене як порушення моїх прав та прав моєї дитини. Я надаю згоду і дозвіл на перевірку, збір із загальнодоступних джерел Телеканалом відомостей про мене, членів моєї сім’ї та моєї дитини та дозвіл на використання такої інформації будь – якими способами (у тому числі оприлюднення та публічне сповіщення).

У разі виявлення неточностей, хибностей, неповноти, невідповідності дійсності всієї або будь-якої частини інформації, яка надана або буде надана мною/моєю дитиною Телеканалу, то така обставина є підставою для відмови в подальшому розгляді Анкети, відсторонення моєї дитини від участі в зйомках, або недопуск до такої участі. Крім того, я зобов’язуюсь відшкодувати Телеканалу збитки, понесені у зв’язку з викладеними вище обставинами (у т.ч. – виробничі витрати, які здійснив Телеканал в рамках підготовки моєї дитини до зйомок або його участі в зйомках Телепередачі, збитки, завдані у зв’язку зі зривом зйомок визначених сюжетів, упущену вигоду).

Я в повній мірі ознайомлений зі своїми правами, правами членів моєї сім’ї/моєї дитини, передбаченими Законом України «Про захист персональних даних» та надаю Телеканалу дозвіл на збір та обробку моїх персональних даних та персональних даних про мою дитину.

Я надаю Телеканалу дозвіл на здійснення фото-, відеозйомок участі моєї дитини у відборі Телепередачі, на використання фото, відеоматеріалів, наданих мною, а також створення і використання фото-, відеоматеріалів, які будуть створені в процесі відбору (кастингу) учасників зйомок, будь-яким способом (у будь-якій формі, обсязі) без обмеження по срокам, території та способам їх використання (з правом передачі третім особам).

Я гарантую, що є законним представником моєї дитини та  володію достатніми повноваженнями для заповнення, надання Анкети, надання прав і дозволів, угод які вказані вище.

Надані мною гарантії та дозволи не порушують права третіх осіб, є дійсними, якщо Телеканалу будуть пред’явлені претензії з приводу наданих мною гарантій та дозволів, я зобов’язуюся врегулювати такі претензії самостійно та відшкодувати завдані Телеканалу збитки.

Я гарантую наявність згоди другого з батьків на участь нашої дитини у Проекті.

 

 

 

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: