МастерШеф Діти

Підлітки наступають: 31 cічня виходить новий сезон «МастерШеф»

Вперше в історії популярного шоу «МастерШеф» учасниками стануть підлітки: юнаки та дівчата від 14 до 17 років. В умовах жорсткої конкуренції вони будуть дивувати глядача своїми кулінарними талантами. А курирувати учасників будуть авторитетні судді: Тетяна Литвинова, Ектор Хіменес-Браво і Дмитро Горовенко. Докладніше про це ви дізнаєтеся, коли вийде в ефір «МастерШеф» з підлітками. А відбудеться прем’єра 31 січня о 20:00!

МастерШеф за участю підлітків: дата виходу шоу в ефір СТБ

Читайте також: «МастерШеф» з підлітками – очима Дмитра Горовенка

Підлітковий вік – це неймовірно складний період в житті кожної людини. Саме в цей час визначається подальший життєвий шлях, формуються світогляд та самосвідомість, розставляються головні пріоритети. Але підліток – ще не доросла людина, хоча позиціонує себе він саме так… Звідси робимо висновок, що в новому сезоні «МастерШеф» буде гаряче: крім відточування кулінарних здібностей, наші підлітки вчитимуться вибудовувати стосунки з однолітками та наставниками.

МастерШеф за участю підлітків: дата виходу шоу в ефір СТБ

У 1 випуску ми познайомимося з талановитими дівчатами та хлопцями, які прийшли на кастинг «МастерШеф». Вони всі дуже різні: безкомпромісна Мирося, кокетлива Тетянка, полохливий Славко… Але у них одна мета – стати учасниками, а потім і переможцями найкулінарнішого шоу країни. Які страви приготують підлітки? І кого ж виберуть судді? Дивіться прем’єру «МастерШеф» 31 січня о 20:00 на телеканалі СТБ!

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: