Холостяк

Холостяк Олександр Терен відповів, чи «на часі» для нього зйомки у телепроєкті

Новий Холостяк Олександр «Терен» Будько дав інтерв’ю Еммі Антонюк для YouTube-каналу «Це Ніхто Не Буде Дивитись». Ведуча зазначила, що проєкт нерідко критикують за те, що, мовляв, його зйомки зараз «не на часі». Олександр зазначив, що погодився на участь у романтичному реаліті не лише для того, щоб знайти кохання, а й хоче також «підсвітити» теми, які рідко озвучуються у суспільстві. У тому числі питання мови і проблеми безбар’єрності та ставлення до ветеранів в Україні. 

Холостяк Олександр Терен відповів, чи «на часі» для нього зйомки у телепроєкті

«Звичайно, зараз дуже багато для людей “не на часі”. Питання мови “не на часі”, питання реінтеграції ветеранів “не на часі”, питання виділення коштів на створення безбар’єрності “не на часі”. І власне цей проєкт може ось ці всі питання, які щойно були озвучені як “не на часі”, зробити “на часі”. Проєкт, який “підсвітить” усі ці проблеми, покаже усі ці проблеми. Якщо мені потрібно буде сісти в колісне крісло (я думаю, такі епізоди теж будуть) і піти на побачення з дівчиною, я не зможу цього зробити. Невже це “не на часі”? Це як мініатюра, сценка для тих людей, які зараз живуть життя на колісних кріслах і не мають можливості піти на побачення навіть тому, що “не на часі”», — пояснив він.

Нагадаємо, Олександру 28 років. І він – справжній герой нашого часу. 24 лютого 2022 року пішов добровольцем захищати країну. А незабаром став командиром взводу 49-го окремого стрілецького батальйону «Карпатська Січ» з позивним «Терен». Важке поранення в боях за Харківщину, втрата обох кінцівок, протезування і складна реабілітація не зупинили Терена на шляху до своїх мрій. В його серці – безмежна любов до України та життя. Любов, з якою він може все.

Більше на тему: Олександр Терен розповів, коли отримав пропозицію стати новим Холостяком

Активний спосіб життя, подолання внутрішніх та зовнішніх барʼєрів, розвиток інклюзії в Україні та допомога в соціалізації ветеранів по поверненню з фронта – одні з цілей діяльності Терена. Сьогодні його ім’я знають не тільки в Україні, а й у світі. 

Призер з плавання міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених», співавтор та ведучий відомого YouTube-проєкту «Відвал ніг, або All інклюзив». Співавтор благодійних лімітованих колекцій прикрас та одягу, кошти з продажу яких спрямовано на потреби Сил оборони. Він танцював разом з артистами трупи United Ukrainian Ballet на сцені в Каліфорнії (США). Про нього зняли фільм «Перший ряд» (Front Row), продюсеркою якого виступила американська зірка Сара Джесіка Паркер. Ним захоплюється британська королівська родина, та йому аплодували Канни. І це – тільки початок. 

Якщо ви готові вирушити назустріч Терену та коханню, з яким можливо все – заповнюйте анкету.

Про Холостяка

Цієї осені коханню — бути! 

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: