Холостяк

«Холостяк»-8: хто покинув проект на третьому тижні

У третьому випуску «Холостяк»-8 одна з учасниць покинула проект прямо на побаченні. Чому Рожден Анусі прийняв таке рішення? А Галі Григорій Решетник вручив загадкову білу троянду. Що значить квітка і яку роль вона зіграє в подальшому? Про це та багато іншого в третьому випуску «Холостяк»-8 розповість наш матеріал! Читайте подробиці.

Рожден вирішив запросити Настю на індивідуальне побачення. Місцем зустрічі він обрав гарячі чани на березі річки. Всі учасниці позаздрили Насті, адже у неї з’явилася можливість блиснути перед холостяком своєю надзвичайною фігурою. Щаслива дівчина втекла готуватися до побачення. А тим часом в таборі дещо сталося.

Ведучий Григорій Решетник прийшов до учасниць з білою трояндою. Ця квітка дає право піти на побачення замість тієї дівчини, яку запросив холостяк. Він вручив білу троянду Галі. Рожден сподівається, що квітка допоможе їй подолати свою сором’язливість.ырыапт

Дивіться онлайн 3 випуск шоу «Холостяк»-8 на СТБ!

А тим часом у Насті та Рождена триває побачення. Дівчина йому дуже сподобалася, але холостяк не до кінця відчуває, що вона хоче будувати з ним стосунки. Під час розмови з’ясовується, що вони люди з абсолютно різними цінностями і поглядами на життя. Рожден розчарований. Настя залишає проект.

Наступною на побачення пішла Маша. Холостяк запропонував домалювати картину, яку дівчина подарувала йому на першій зустрічі. Спочатку учасники малювали на полотні, а потім на одязі один одного. Після малювання пара відпочивала біля каміна. Між ними створилася атмосфера інтимності та флірту. Рождену сподобалася Маша, і він вручив їй троянду.ыипаип

ыаптыаптЗапрошення на наступне побачення отримали Марина, Наталя й Аріна. Разом із холостяком дівчата відправляться на дегустацію сирів.

За час побачення Рожден встиг поспілкуватися з кожною дівчиною. Вони готували сири, дегустували їх, каталися на буйволах і пили наливки. Під час розмови з Аріною тет-а-тет Рожден поставив питання: чи дійсно вона хоче з ним стосунків? Аріна уникла відповіді, пообіцявши подумати.ваи

вп

В кінці побачення Рожден віддав троянду Наталі. Решта дівчат дізнаються вердикт на Церемонії троянд.

Третя вечірка була дуже хвилюючою, адже деякі з дівчат досі не були на побаченні з холостяком. Галя так і не скористалася своїм правом білої троянди.

Коли у Рождена залишилася лише одна квітка, він вирішив поговорити з Анею. Дівчина поділилася своєю історією і повеселила холостяка жартами.

Рождену було приємно спілкуватися з Анею. Але він не хотів, щоб Галя покинула проект. Тому холостяк вручив троянди обом дівчатам. На третьому тижні проект «Холостяк»-8 покинула тільки Настя.

Як події розвиватимуться далі, дізнаєтеся вже наступної п’ятниці, 30.03.2018, о 20:00 на телеканалі СТБ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: