Холостяк

Finita la commedia. Екс-холостячка Раміна Есхакзай розлучилася з Віталієм Козловським

Сьогодні екс-холостячка Раміна Есхакзай шокувала шанувальників новиною про розставання зі своїм коханим Віталієм Козловським. Стосунки пари обговорювала вся країна! Хто ж став ініціатором розриву і чому скасував довгоочікуване весілля – читайте у нашому матеріалі.

IB20141031_0023

Читайте також: Дмитро Черкасов прокоментував участь Рождена Анусі у «Холостяк»-8

Сьогодні у соціальній мережі Instagram учасниця «Холостяк»-5 Раміна Есхакзай розмістила фото разом зі своїм нареченим – співаком Віталієм Козловським. Все здавалося б звичайною подією, якби не підпис. Під знімком Раміна повідомила, що весілля не буде.

«Finita la comedia… Довго не хотіла писати цей пост, тому що усвідомлюю, скільки поллється в мою сторону…але нічого, мені не звикати… Друзі, журналісти і всі небайдужі люди, які цікавилися життям нашої пари. Хочу повідомити вам, що ми більше не разом, ми розлучилися. Це складне рішення прийняла я. Причиною послужила моя не готовність до створення шлюбу. Виходити заміж тільки через те, що я пообіцяла публічно – нерозумно, це моє життя», – написала екс-холостячка під фото.

Finita la comedia … Друзья, журналисты и все неравнодушные люди, которые интересовались жизнью нашей с Виталиком пары. Хочу сообщить вам, что мы больше не вместе , мы расстались . Это сложное решения приняла я. Причиной послужила моя не готовность к созданию брака . Сразу хочу уберечь себя от клеветы со стороны прессы и напишу , что причина расставания не в изменах и не в подобных негативных моментах . Итак, мы пока что взяли паузу в отношениях. Как будет дальше – время покажет. P.S: я так поняла,мы играем в игру “Тупой и ещё тупее” , нужно объявить конкурс на выдумку самой тупейшей причины расставания ‍♀️

A post shared by Ramina Eskhakzai Official (@raminalalala) on

Також дівчина зазначила, що причина розлучення не у зрадах.

«Відразу хочу вберегти себе від наклепу з боку преси і напишу, що причина розлучення не у зрадах та подібних негативних моментах. Поки що взяли паузу в стосунках. Як буде далі – час покаже.»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: