Холостяк

Анетті допомогла Христині впоратися з нерозділеним коханням

Про кохання без взаємності не з чуток знає учасниця «Холостяк-7» Христина. Після вибування з проекту дівчина ще довго не могла забути Дмитра Черкасова… Подолати смуток їй допомогла фіналістка минулого сезону романтичного реаліті – Анетті.

1

«Мені Діма з самого початку сподобався. Він високий, красивий, такий сором’язливий і зворушливий», – описала перше враження про Діму Христина.

Щоб впоратися з почуттям нерозділеного кохання, дівчина звернулася за допомогою до Анетті. Фіналістка «Холостяк-6» розповіла, як пережити нелегкий період у житті, за допомогою спеціального комплексу.

Перший метод – подвиг

«Те емоційне потрясіння, яке пережила людина у стосунках, потрібно замінити іншим емоційним потрясінням, не пов’язаним з любовними стосунками», – порадила Анетті.

Христина прислухалася до її слів і спробувала банджі-джампінг!

3

Другий метод – нове захоплення

Анетті запропонувала Христині намалювати картину на…чоловічому тілі! Дівчина з усією серйозністю і фантазією підійшла до справи.

«Я спочатку дуже соромилася, а потім захопилася», – розповіла учасниця «Холостяк-7».

2

Дивіться, як це було, в відео:

Video: Анетті допомогла Христині впоратися з нерозділеним коханням

Про кохання без взаємності не з чуток знає учасниця «Холостяк-7» Христина. Після вибування з проекту дівчина ще довго не могла забути Дмитра Черкасова... Подолати смуток їй допомогла фіналістка минулого сезону романтичного реаліті – Анетті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: