Холостяк

Холостячки: «Гурт нас зблизив!»

Ефектні учасниці романтичного реаліті «Холостяк-7» Оля, Лера, Яна і Саша прийшли на пост-шоу «Як вийти заміж» з сюрпризом. Як виявилося, дівчата об’єдналися в гурт і назвали його дуже просто – «Холостячки». Дебют відбувся в п’ятницю, 2 червня, в пост-шоу «Як вийти заміж»! В інтерв’ю для STB.UA дівчата розповіли про новостворений гурт і першу пісню.

холостячки

Дівчата, розкажіть, як створювався гурт.

Саша: Шанувальники проекту нам писали і продовжують писати, що хочуть бачити нас на телеекранах. Коли Яна пішла з шоу, ми з дівчатами зібралися у близнят вдома і зрозуміли, що не хочемо розлучатися одна з одною, адже дуже здружилися. Нам до вподоби разом співати і танцювати! Ми замислилися, чому б не зробити якийсь проект, в якому можна було б себе реалізувати. Так і виникла ідея створення гурту. А ось назва знайшла нас сама. Після проекту люди почали нас впізнавати і називати «Холостячками».

Яна: Тим більше що наші серця вільні (сміється). У нашому гурті зібралися найщиріші і найчесніші дівчата. Довгий час ми тримали це в секреті. Пісню чули лише найближчі. Однак ми не могли покладатися виключно на їхню думку, адже для батьків їхні діти завжди найкращі. Але коли ми почули, що приспів нашої пісні почали наспівувати у студії пост-шоу, зрозуміли, що все пройшло добре.

Ви займалися вокалом?

Оля: Саша займалася вокалом, а тепер вона нам його викладає (сміється). Ми з дівчатами 4 рази на тиждень відвідуємо заняття з вокалу і хореографії.

Лера: А ми з Яною з 15 років мріяли про сцену, теж займалися вокалом, але потім довелося припинити заняття через навчання. Ось зараз тільки відновили.

Як народилася пісня «Не твоя малышка»?

Саша: Ми зрозуміли, що у нас є спільна тема, якою ми хочемо поділитися. У нас у всіх були стосунки, були образи, зради і розставання. Пісня «Не твоя малышка» об’єднала нас чотирьох і я думаю, що вона об’єднає нас з іншими дівчатами.

Саша: У кожної з нас є свій образ у житті. Наприклад, Яна – мила дівчина, Лера – більш зухвала, Оля – сексі-кішечка.

Лера: А Саша…небезпечна (сміються).

пвпв

Хто є автором пісні?

Лера: Автор пісні – український композитор Денис Мусаєв. Ми з ним відразу ж знайшли спільну мову. Ми розповіли, що хочемо донести цією піснею, і він підхопив ідею. Пісня написала спеціально для нас.

Дівчата, як ви спрацювалися? Були конфлікти?

Саша: Конфліктів не було, на щастя. Можливо, спочатку були непорозуміння, але завдяки їм ми здружилися ще більше ніж на проекті. Гурт нас зблизив.

Хвилювалися перед виходом на сцену?

Яна: У кожної з нас були побоювання, що може щось піти не так, але завдяки нашій працьовитості все вдалося!

Саша: Ми щасливі, що нарешті-то змогли оголосити про наш гурт. Це був хвилюючий, довгоочікуваний і щасливий день. Звісно, перед виходом на сцену трусилися ноги і вискакувало серце з грудей.

льх

Як відреагували на ваш дебют інші учасниці проекту?

Оля: Нам дуже хотілося побачити реакцію дівчат. Але, на жаль, вони за нас не пораділи…

Саша: Побачивши реакцію дівчат, я можу сказати, що вони позаздрили. А ось експерти аплодували нам і навіть підспівували!

Оля: Показником того, що все вдалося, став коментар Іраклі. Він підійшов до нас після виступу і сказав, що ми запалили.

Які плани на майбутнє?

Саша: Ми плануємо розвиватися, писати нові пісні, знімати кліпи. Ми підготували яскраву і стильну фотосесію, запускаємо бекстейдж. Ми не перестанемо тішити глядачів!

STB.UA бажає «Холостячкам» натхнення, розвитку і нових вершин!

Розмовляла Катерина Ільченко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: