Холостяк

Для кого 8-ий тиждень в шоу став останнім?

Уже другий тиждень Холостяк продовжує будувати стосунки з учасницями в сонячній Іспанії. Цього разу дівчата пройшли перевірку не тільки на щирість, а ще й побачили справжнє ставлення одна до одної… Які висновки зробив Холостяк в кінці тижня? Яка учасниця залишила проект, не виправдавши очікувань Діми? Читайте в матеріалі.

Черкасов

Першими на побачення пішли Ліля і Христина. Разом з Холостяком вони вирушили до піратського селища, шлях до якого лежав через гори і ущелини. За допомогою складної п’ятигодинної подорожі Діма хотів перевірити, чи готові учасниці до стосунків, адже це теж праця.

«У житті бувають складності, але якщо їх разом долати, почуття стають набагато міцнішими», – пояснив Холостяк.

поход

Під час спілкування на побаченні Ліля розкрилася перед Дімою. Вона поділилася з ним відвертими історіями минулих стосунків і тим самим отримала довіру Холостяка. А ось Христина всю прогулянку трималася досить скуто. Дівчину хвилювало, що Діма приділяв більше уваги її конкурентці.

Після підйому на учасниць і Холостяка чекав такий бажаний відпочинок – вечеря в горах. Діма знайшов час для особистої розмови з Христиною і з’ясував, чому дівчина весь день була засмученою. Як виявилося, причина ховалася в ревнощах.

горы

На індивідуальне побачення Діма запросив Галю. У листі до дівчини йшлося про те, що весь день вона «відриватиметься» в компанії з Холостяком.

Холостяк запросив дівчину в найбільший аквапарк у Європі! Щастю Галі не було меж, адже це був її перший досвід. Однак минуле Галі знову дало про себе знати… Коли Діма поцікавився, чому дівчина не підпускає його до себе, Галя дала волю сльозам і емоціям.

Галя и Дима

«Я не можу зруйнувати цей бар’єр. Я боюся, тому що з минулими стосунками моє життя пішло шкереберть», – пояснила свою поведінку учасниця.

Поки Галя була на побаченні з Дімою, ведучий шоу Григорій Решетник приніс іншим дівчатам новини. Гарну – для Стелли, адже саме ця учасниця отримала запрошення на наступне індивідуальне побачення, і менш приємну новину для інших дівчат. Учасницям було запропоновано скласти рейтинг одна одної і назвати головну претендентку на перемогу в шоу і аутсайдера. Більшість учасниць поставили на останнє місце Христину. А ось головною претенденткою на перемогу, на думку учасниць, є Ліда.

Після того, як Стелла вдруге заявила про бажання залишити проект, Діма вирішив розібратися у стосунках з цією дівчиною на індивідуальному побаченні. Холостяк запропонував подивитися на острів Тенеріфе з висоти пташиного польоту. Після приземлення Стелла пояснила Холостяку, чому вирішила залишитися на проекті і вдруге. Причина цьому – почуття дівчини.

Стелла

Коли Стелла і Діма повернулися до учасниць, на них чекав неприємний сюрприз, адже дівчата мали назвати ім’я учасниці, в якій Холостяк помиляється. На подив Стелли, конкурентки назвали саме її. А справжнім ударом для дівчини став голос кращої подруги на проекті – Христини.

«Дівчата не знають Стеллу настільки добре, як я», – захистив учасницю Холостяк.

Незрозумілою для Діми залишилася позиція Христини. Для нього стало справжнім подивом, що дівчина знехтувала почуттями подруги.

8 неделя

Холостяк не став проводити Церемонію троянд. Він прийняв рішення попрощатися тільки з однією дівчиною, яка його розчарувала цього тижня. Діма відпустив додому Христину, так як не зміг змиритися з її вчинком.

«Для всіх хорошою не будеш. Я сподіваюся, ти зрозумієш, що важливо не розпорошуватися на всіх», – пояснив своє рішення Холостяк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: