Холостяк

Учасниці визначать дівчину, яка не підходить Холостяку!

Пригоди учасниць шоу і Холостяка в сонячній і мальовничій Іспанії тривають! Цього разу побачитися з Дімою на індивідуальних побаченнях пощастить двом учасницям, а ще на двох дівчат чекає групова зустріч. Чим здивують учасниці Холостяка? Хто проявить себе з іншого боку? І яку конкурентку дівчата поспішать відправити додому при першій нагоді? Не пропустіть!

Испания

Перше побачення, яке організовує Холостяк, буде груповим. Дві дівчини і Діма вирушать в захоплюючу подорож, яка стане для них головним випробуванням. Адже подолання труднощів разом – запорука щасливих стосунків. Для кого із запрошених учасниць цей похід стане перевіркою на міцність? Дивіться зовсім скоро.

Черкасов

А ось друге побачення дістанеться дівчині, яка на нього так довго чекала. Воно пройде в найбільшому аквапарку Європи! Діма і його обраниця відчують себе дітьми, забувши про все на світі. Холостяк відкриє для себе цю дівчину з іншого боку і це його дійсно здивує. А ось закінчиться день досить несподівано. Про себе дадуть знати минулі стосунки учасниці. Чому дівчина проллє сльози?

аквапарк

Третє побачення стане найбільш романтичним. Діма запросить на зустріч учасницю, яка вже не раз дивувала його несподіваними вчинками. Однак цей день розставить все по місцях. Чим закінчиться серйозна розмова з дівчиною? Чи зможе вона переконати його в щирості почуттів? Відповіді на ці запитання ви дізнаєтеся зовсім скоро.

Конкуренція між дівчатами досягне свого апогею! Учасницям буде запропоновано скласти рейтинг одна одної, щоб визначити аутсайдерів і претенденток на перемогу в шоу. Хто ж підходить Холостякові, на думку дівчат, найбільше? А кому вже нічого робити на проекті? Не пропустіть кульмінацію 8-го випуску!

холостяк 7 (2)

Також ви дізнаєтеся, чому Діма не прийде на Церемонію троянд! Що вплине на його рішення? І хто залишить проект, розчарувавши Холостяка вчинком?

Дивіться романтичне реіліті «Холостяк-7» цієї п’ятниці, 28 квітня, о 20.00, на СТБ!

Video: Холостяк 7 сезон випуск 8: анонс на 28.04.2017

У шоу Холостяк 7 сезон від 28.04.2017 побачитися з Дімою на індивідуальних побаченнях пощастить двом учасницям, а ще двох дівчат чекає групова зустріч. Чим здивують учасниці Холостяка у випуску 8 від 28.04.2017

Video: Холостяк 7 сезон випуск 8: анонс на 28.04.2017

У шоу Холостяк 7 сезон від 28.04.2017 побачитися з Дімою на індивідуальних побаченнях пощастить двом учасницям, а ще двох дівчат чекає групова зустріч. Чим здивують учасниці Холостяка у випуску 8 від 28.04.2017

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: