Холостяк

Рита вважає, що найскладніше випробування на проекті – Церемонія троянд

На телеекранах глядачі бачать вже готову красиву картинку. Складно уявити, скільки сил і праці вкладено в кожну сцену! І вдень, і вночі стилісти, візажисти і вся творча команда «Холостяка» працювала, щоб створити казку для героїв проекту і, звісно, для глядачів. Учасниця Рита розповіла, як все відбувалося і що виявилося найскладнішим за кадром.

«Найскладніше, що є на проекті – це Церемонія троянд! Ти чекаєш на підборах, – вічність можна стояти. Ти вже думаєш: а раптом піду? Навіть в момент, коли ти вже виходиш за цією трояндою… Глядачеві, напевно, здається, що паузи довгі, довго думає. Ні! Він наживо думає в тисячу разів довше! Не те, що свідомість можна втратити, там вже у тебе настільки балансують емоції від: «боже мій, все, розвертаюся і йду» до емоцій: «дай троянду і сам йди звідси», – розповіла Рита.

rita-iz-shou-holostyak-6-s-irakli-my-vstretilis-ne-vovremya_2

Читайте також: Через 5 років Сніжана бачить себе матір’ю двох дітей

Також складним виявилося життя в наметах.

«Там був неймовірний вітер, кілька разів намети зривало. Це було дуже страшно. Ти не можеш себе в порядок привести, тебе все злить, дратує. Ти не можеш піти в душ. Я пам’ятаю, як я вже зірвалася і просто пішла мити голову під крижаною водою. Мили посуд у річці, яка цвіла. Вона цвіте, а дівчатка пішли мити посуд, а що робити?», – зізналася учасниця.

Дивіться відео-конференцію з Ритою:

Video: По мнению Риты, самое сложное испытание на проекте – Церемония роз

На телеэкранах зрители видят уже готовую красивую картинку. Сложно представить, сколько сил и труда вложено в каждую сцену! И днем, и ночью стилисты, визажисты и вся творческая команда «Холостяка» трудилась, чтобы создать сказку для героев проекта и, конечно же, для зрителей. Участница Рита рассказала, как все происходило и что оказалось самым сложным за кадром.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: