Холостяк

Учасниці розповіли, навіщо взяли участь у проекті

Переможницею «Холостяка» може стати лише одна учасниця. Навіщо ж тоді дівчата йдуть на проект, знаючи, що перемога їм не гарантована? На це питання відповіли Холостячки 6 сезону – Катя і Наташа.

Катя Абдалова вважає, що участь у такому шоу – це багатогранний рубіж «до» і «після». «Ти обираєш, чи хочеш так жити, як ти жила «до» або ти хочеш продовжувати йти по сходинках вище, вище і вище», – висловила свою думку учасниця.

1

Читайте також: Катя з Наташею обговорили жорстоку бійку на проекті

А ось Наташа йшла на проект за новими емоціями і пригодами. «Мені здається, я їх отримала з головою. Якби повернути час назад, я б зробила все те саме. Я б прийшла на 6 сезон проекту «Холостяк», тому жодного разу не пошкодувала, що взяла участь у цьому прекрасному шоу», – зізналася дівчина. Учасниця акцентувала увагу на тому, що саме цей сезон став особливим, маючи на увазі участь у ньому Іраклі Макацарія.

2

Подробиці у відео: 

Video: Участницы рассказали, зачем участвовали в проекте

Победительницей «Холостяка» может стать лишь одна участница. Зачем же тогда девушки идут на проект, зная, что победа им не гарантирована? На этот вопрос ответили Холостячки 6 сезона – Катя и Наташа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: