Холостяк

Холостячки розповіли про своїх шанувальників

Незважаючи на кінець проекту і вибір Холостяка, кожна з учасниць змогла вразити глядача по-своєму. Дівчата розповіли найсмішніші історії, пов’язані зі знайомствами.

1

Катя здивувалася тому, що «Холостяк» дивляться не тільки жінки, але й їхні чоловіки. Дівчина розповіла цікаву історію про те, як чоловіки цікавилися у неї подробицями проекту. Учасниця і подумати не могла, що шоу може викликати у них такий непідробний інтерес! Більше того, представники сильної статі фотографувалися з Катею, щоб довести дружинам реальність зустрічі з героїнею проекту.

Читайте також: Холостяк розповів, як він прийняв фінальне рішення

А ось у ведучої Рози Аль-Намрі була зовсім інша історія. Як виявилося, одружені чоловіки не тільки її впізнавали, але і запрошували випити…

2

На відміну від Каті і Рози, Наташа користується популярністю серед самих маленьких шанувальників проекту. «Я не знаю чому, але найчастіше до мене підходять діти знайомитися. Була в одному офісі по роботі, і поруч є дитячий майданчик. Я йду, і такий крик: «Це ж жінка з «Холостяка»! І за мною женеться багато маленьких дітей», – розповіла Наташа.

Подробиці дивіться у відео:

Video: Участницы рассказали о своих поклонниках

Несмотря на исход проекта и выбор Холостяка, каждая из участниц смогла поразить зрителя по-своему. Девушки рассказали смешные истории, связанные со знакомствами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: