Холостяк

Іраклі описав свої почуття до фіналісток проекту

3 місяці тому Іраклі познайомився з 30 красивими дівчатами, але тільки дві з них перевернули його світ. Саме Альона і Анетті зуміли зачепити його почуття і допомогли Холостяку стати більш романтичним. Незважаючи на симпатію до двох дівчат, зізнання у коханні почула лише одна…

1

«Для мене було відкриттям, що мені самому доведеться перебороти страх, який у мене є, – страх висоти. Саме підтримка Альони мене наштовхнула на такий крок. Ці відчуття в мені будуть все життя», – зізнався Іраклі.

2

А ось з другою дівчиною Холостякові не доводилося навіть спілкуватися, щоб розуміти одне одного: «Що стосується Анетті, у нас взаєморозуміння на якомусь неземному рівні, якого я раніше не відчував ніколи».

3

У кінці проекту Іраклі зізнався, що закоханий, і його обраницею виявилася юна Альона: «Вона – та, яку я так довго шукав».

5

Більше про вибір Холостяка дивіться у відео

Video: Иракли описал свои чувства к финалисткам проекта

3 месяца назад Иракли познакомился с 30 красивыми девушками, но только две из них перевернули его мир. Именно Алена и Анетти сумели зацепить его чувства и стать более романтичным. Несмотря на привязанность к двум девушкам, признание в любви услышала только одна…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: