Холостяк

Мама учасниці назвала Альону дівчиною легкої поведінки

До рук сестри Холостяка потрапили фотографії напівоголеної Альони. Як з’ясувалося, їх надіслав хтось під іменем Наташі Кондратенко. На знімках учасниця відверто позувала в одній спідній білизні. Фотосесія юної Альони шокувала всіх присутніх у студії пост-шоу «Як вийти заміж», крім батьків дівчини. Від коментарів не зміг утриматися ніхто…

Батьки Холостяка не очікували побачити учасницю в такому світлі. «Я Альону побачила з іншого боку, тому що перше враження, яке у мене було після зустрічі з Альоною – домашня дитина, недосвідчена, не знає, що відбувається навколо, все вона бачить з рожевими окулярами, і раптом таке…», – прокоментувала Лана .

Lana

«Ці фотографії є ​​в моєму портфоліо, я ніколи не приховувала. Я ніколи їх не соромилася, тому що всім відомо, що я модель. У кожної моделі, як би там не казали, але фотографії в спідній білизні або, можливо, ню є», – відповіла Альона. Екс-учасниця Наташа висловила з цього приводу свою думку, яка протилежна словам юної учасниці. Вона теж працювала одного часу моделлю, але завжди відмовлялася позувати без одягу.

Альона вважає, що у її рішенні немає нічого поганого. За оголену фотосесію вона отримала гроші, і такий досвід був для неї цікавим. Справжнім шоком став коментар мами Анетті! Жінка назвала юну учасницю «повією». Вона заявила, що гідна жінка ніколи б не демонструвала напоказ своє тіло.

mama ani

«Модель і дівчина легкої поведінки – це різні речі», – впевнено відповіла Альона.

Нелі Макацарія також не схвалила фотосесію учасниці. Вона сказала, що подібні фотографії грузини не вітають.

Проект залишила Сніжана. Вона до останнього не вірила, що не стала тією єдиною обраницею Іраклі. Саме про цю учасницю найбільше змінилася думка мами Холостяка.

post

«Ось я дивлюся на тебе… На початку, коли я тебе побачила у нас, ти мені здалася таким білим пухнастим кошеням – тепленьким, трішки безпорадним, навіть хотілося пожаліти. Така дівчинка миленька, Барбі. У процесі проекту я зрозуміла, що вона кігті може випускати дуже добре. І я от думаю: невже це та сама Сніжана?» – висловилася Нелі.

Учасниця пояснила, що не могла пірнути у вир з головою, бо не була єдиною дівчиною на проекті і не бачила кроків від Іраклі. Проте Сніжана зізналася, що зараз уїї житті дещо змінилося, про що вона розповість вже у наступному випуску.

Video: Мама участницы назвала Алену девушкой легкого поведения

В руки сестры Холостяка попали фотографии полуобнаженной Алены. Как выяснилось, их прислал кто-то под именем Наташи Кондратьевой. На снимках участница откровенно позировала в одном нижнем белье.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: