Холостяк

Мама Анетті розповіла про досягнення своєї доньки

Знайомство з батьками другої половинки – серйозний і хвилюючий крок. Це відчули на собі учасниці 6 сезону проекту «Холостяк» та сам Іраклі. Які ж помилки допустили дівчата під час знайомства з грузинської сім’єю? Як не потрібно поводитися, щоб справити хороше враження на майбутню свекруху? Про це поговорили у студії пост-шоу «Як вийти заміж» керівник проекту «Холостяк» Анна Калина, психолог Володимир Абрамян, близькі люди Іраклі – сестра Лана та мама Нелі, а також рідні фіналісток Анетті і Альони.

eksperti

Мама Холостяка зізналася, що перше загальне враження від всіх дівчатах було позитивним, однак після виходу проекту на телеекрани жінка переглянула свою думку.

Загальна традиція, якої дотримувалися близькі дівчат, під час знайомства з батьками Іраклі – якомога яскравіше розхвалити своїх доньок. Хто, як не мама з татом, розкажуть про свою дитину все найкраще? Батько Альони вчинив саме так. Чоловік згадав про всі переваги своєї кровиночки, починаючи з хазяйновитості та закінчуючи її пластичністю.

semya aleni

«Я розумію, що батьки всі хочуть похвалити, піднести у кращому світлі, але це дуже смішно з боку виглядає», – сказала Сніжана.

Анетті зізналася, що відчуває дискомфорт, коли її хвалять, тому мама учасниці не розповідала про свою доньку стільки, скільки робили це інші батьки. Проте на пост-шоу жінка не втратила можливості похвалити свою дитину. «По-перше, у мене дитина абсолютно обдарована у багатьох сферах. Людина – лівша. Коли людина народжується лівшою, це вже якийсь дар. Закінчила з червоним дипломом академію. У неї зовсім неймовірні скульптури – одухотворені, живі. Вона співає, вона грає на гітарі, вона грає на фортепіано, вона пише вірші, малює портрети», – розповіла Наталя.

anetti i mama

Наступною обговорили Альону. Психолог Володимир Абрамян зазначив, що дівчина вчинила, як справжня кавказька жінка. Під час знайомства з родиною Іраклі вона насамперед підійшла привітатися до Нелі, відзначивши її авторитетність. Більше дивіться у відео:

Video: Мама Анетти рассказала о достоинствах своей дочери

Знакомство с родителями второй половинки – серьезный и волнительный шаг. Это ощутили на себе участницы 6 сезона проекта «Холостяк» и сам Иракли.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: