Холостяк

Сніжана зізналася мамі Холостяка про свій непростий характер

Прогулянка по Батумі видалася дуже приємною, але попереду у Сніжани було найскладніше випробування – знайомство з мамою і сестрою Іраклі.

Дівчина вручила мамі Холостяка символічний подарунок – свічку.

podarok

«Так як ви – берегиня домашнього вогнища, я вирішила подарувати вам свічку, як символ того, що я хочу поділитися своїм теплом з вашим будинком», – сказала Сніжана, вручаючи подарунок грузинці.

«Уважна дівчинка. Це вона в першу чергу сказала, що жінка – хранителька вогнища. Вогонь вона принесла. Вона здогадалася це зробити сама. Це великий їй плюс», – поділилася думкою мама Холостяка.

«На перший погляд вона здалася мені дуже стриманою. Вона скромненько сиділа, і ми її спробували якось розговорити», – сказала Лана.

Родичі Іраклі торкнулися теми виховання Сніжани. Дівчина зізналася, що росла з бабусею без батьків.

«Мені дуже шкода стало дівчинку. Я просто уявила, через що їй довелося пройти», – замислилась Нелі Макацарія.

mama2

Мама Іраклі запросила Сніжану на тет-а-тет, щоб уточнити все те, що її хвилювало. Учасниця розповіла про свій перший заробіток і про самостійні рішення.

«Вона буде дуже хорошою дружиною і мамою. Все, що від неї залежить, я думаю, буде зроблено на п’ятірку », – підсумувала грузинка.

Крім того, що хотілося б почути мамі Холостяка, Сніжана вирішила розкрити і свої мінуси. Дівчина згадала про непростий характер: «У мене дуже важкий характер. Я дуже можу розлютитися різко. Я іноді буваю прямо нестерпною». Крім цього, Сніжана зізналася, що навіть якщо Холостяк її не вибере, то вона не втратить надію на стосунки після проекту, і зможе його почекати.

mama

Далі на розмову Сніжану покликала сестра Лана. Насамперед грузинка запитала про почуття дівчини до Холсотяка.

«Не можу говорити, що у мене якісь почуття божевільної закоханості. Мені ця людина дуже подобається. Мені з ним комфортно і добре », – відповіла учасниця. Лана шокувала Сніжану новиною, що її близька подруга вже залишила проект.

sestra

За столом мама зазначила, що Іраклі більше схильний до Сніжани, ніж до двох попередніх дівчатам.

Вечір закінчився особистою розмовою Іраклі зі Сніжаною. На балконі пара обговорила вибуття подруги дівчини. Сніжана зізналася, що Наташа була її головною конкуренткою. Але, запитавши про особисті почуття, Іраклі так і не дочекався однозначної відповіді…

Video: Снежана призналась маме Холостяка о своем непростом характере

Прогулка по Батуми выдалась очень приятной, но впереди у Снежаны предстояло самое сложное испытание – знакомство с мамой и сестрой Иракли.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: