Холостяк

Мама Іраклі назвала Наташу дівчиною, яка не йде на поступки

Під приводом вибору подарунка для мами Іраклі, чоловік хотів дізнатися, які смаки у його потенційної тещі. Пара зайшла до грузинської крамнички аксесуарів, щоб підібрати найкращий сюрприз для жінки.

«Дуже хороша, мила, симпатична дівчина візуально», – сказала першу думку про Наташу мама Іраклі. У свою чергу, сестра Холостяка зазначила, що учасниця нагадує їй колишню дівчину Іраклі.

semya

«Це дівчинка, яка знає, що їй потрібно, як їй потрібно», – зробила висновок зі слів Наташі мама Холостяка.

stol

Поступово розмова ставала більш невимушеною, але дівчина й припустити не могла, що зміниться в наступний момент. Пролунав дзвінок у двері, і Іраклі завів до кімнати маму Наташі. Учасниця здивувалася, як дізналася, що Холостяк вже мав можливість познайомитися з головним членом її сім’ї – Вікторією Володимирівною.

ydivlenie

Однією з найважливіших тем для обговорення була тема майбутнього спільного життя. Обох мам хвилювало, де будуть далі жити їхні діти, і чи готові вони до переїзду в іншу країну. Мама Іраклі категорично висловила думку, що тільки дружина повинна слідувати за чоловіком. А ось мама Наташі не бачить проблеми в переїзді дочки за кордон.

Грузинська жінка запропонувала Наташі приготувати улюблене блюдо сина – «хачапурі по-аджарськи», щоб перевірити дівчину на хазяйновитість…

«Єдине, що в мене не виходить – це все, що пов’язано з тістом», – відразу зізналася перелякана дівчина.

hachapyri1

Незважаючи на те, що кулінарія обернулася для Наташі провалом, мама Іраклі її підтримувала. «Не гріх – не вміти, гріх – не хотіти», – сказала жінка.

12

Мама Іраклі зробила висновок, що Наташа не йде на поступки у стосунках.

«Я для себе визначила, що це не та дівчинка, яка може поступитися своєму чоловікові», – підсумувала жінка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: