Холостяк

Іраклі: Я дуже розчарувався у своїх почуттях

Залишившись наодинці, Наташа розповіла Іраклі прo розмову двох мам. Дівчина запитала Холостяка, чи дійсно він не відчуває її зацікавленості.

Виявилося, що Іраклі не знав про ставлення Наташі до нього до певного моменту. На це ображена учасниця йому відповіла: «Як можна було не розуміти? Для чого тоді людина два місяці знаходиться там, де їй некомфортно?»

1

Дівчина заявила, що вона принципово не робить перших кроків по відношенню до чоловіків.

«Мені здається, що з мого боку вже більше, ніж симпатія», – зізналася Наташа.

«А чому про це не можна говорити?» – запитав Іраклі.

У розмові з гордою і стриманою дівчиною Холостяк зрозумів, що вона не готова заради нього змінюватися. Наташа зізналася, що знайомство двох сімей – занадто несподівана зміна подій для неї.

2

«Ми вже намагалися втекти від якихось проблем, і це не було виходом з положення», – пояснив Іраклі дівчині.

«Якось весь час складно», – погодилася учасниця зі сльозами на очах.

Іраклі поставив вирішальне питання: чи вірить Наташа, що між ними можуть виникнути сильні та міцні стосунки, на що дівчина не змогла знайти відповідь. Як виявилося, пара дивиться по-різному на переїзд з однієї країни в іншу. Ні Холостяк, ні Наташа не мають наміру змніювати в один момент місце проживання.

«Засмутився через ці розмови… Я дуже розчарувався в своїх почуттях сьогодні і в тому, що я побачив», – зізнався Іраклі. В кінцевому підсумку Холостяк прийняв рішення відпустити Наташу додому разом з мамою.

3

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: