Крім спортзалу, Сніжана підготувала для Іраклі ще один сюрприз – візит до її особистої квартири.
«Переживаю з приводу того, чи сподобається йому обстановка у квартирі, тому що сама багато сил і душі вклала», – занервувала дівчина.
Сніжана зізналася, що Іраклі – перший чоловік, якого вона привела у свою квартиру, і це для неї великий і хвилюючий експеримент.
Холостяк зазначив, що, судячи з дизайну, житло розраховане тільки на дівчину. Сніжана підтвердила його слова. Вона дотримується думки, що у чоловіка повинна бути своя житлоплоща.
«Я згоден, що чоловік повинен бути главою сім’ї і лідером, але різне буває в житті, – продовжив Іраклі, – Ти не допускаєш варіанту, що, наприклад, може статися так, що чоловік на час переїхав би до тебе?». На компрометуюче питання Сніжана дала категоричну відповідь, що вона б такого не дозволила.