Холостяк

На «Холостяку» відбулася найжорстокіша бійка всіх сезонів

Коли на одній території живуть багато дівчат, які борються за одного чоловіка, загострення пристрастей просто зашкалює. Чого тільки не було на проекті «Холостяк» – і скандали, і сльози, і сварки подруг, і навіть справа йшла до бійки. Але в цьому випуску таки дійшло. Такого глядачі ще не бачили!

Багато дівчат неодноразово казали, що Катя є провокатором в їхній компанії. Коли вона в черговий раз сказала, що збирається піти, її конкурентки тільки зраділи. Правда, після того, як Іраклі привіз їй її лікаря, дівчина оцінила турботу і передумала йти з проекту. Така ситуація більше всіх обурила Наташу, яка впевнена, що Катя на цьому шоу зайва.

Слово за слово, після взаємних образ дівчини перейшли до дій. Наташа лише замахнулася на Катю, що ту неймовірно розлютило. Вона наздогнала дівчину, повернула її, після чого почалася бійка, де були задіяні навіть удари ногами. Ледь розділивши їх, інші учасниці зрозуміли, що жмут волосся Наташі був просто вирваним.vlcsnap-2016-03-17-15h50m09s64 vlcsnap-2016-03-17-15h50m01s229

Така ситуація просто обурила Ксюшу, яка навіть назвала Катю твариною і сказала, що боїться перебувати з нею на одній території.

Тим не менш, чимала частина учасниць стали на бік Каті. Приміром, Анетті, яка, за її словами, завжди підтримує негативних персонажів. Іванка, Альона і Настя також підтримали Катю.

Повну версію бійки дивіться у випуску.

[vote id=105925]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: