Холостяк

Ганна Калина розповіла про форс-мажори на зйомках «Холостяка»

Керівник найромантичнішого реаліті країни розповіла, чому знімальній групі і Холостяку ледь не довелося пішки спускатися з гори, як Іраклі Макацарія рятував зірвані побачення і як на одному з побачень дівчатам вдалося напоїти головного героя буквально до напівсмерті.

«Одного разу ми знімали побачення на вершині гори в Буковелі. Піднімалися туди на підйомнику, зрозуміло, з усією командою і технікою. Герої довго спілкуються, все дуже красиво, режим, потім захід сонця… І тут я усвідомлюю, що зараз вимкнуть підйомник (сміється)! І ми з усією технікою будемо спускатися вниз пішки! А Іраклі з дівчиною все ніяк не можуть наговоритися. Зізнаюся, я почала показувати їм усякі знаки з-за камер, мовляв, «закінчуйте вже». А вони не дивляться навіть в бік камер! Їм добре один з одним… Заради нас роботу підйомника продовжили ще на годину. Якби не ця удача, герої були б «щасливі» після побачення тягнути на собі освітлювальні прилади з гори (сміється).

Анна Калина

Один раз у нас взагалі зірвалося побачення. Ми були за кордоном. Начебто про все домовилися з парком розваг, дівчата отримали запрошення на побачення… Холостяк приїжджає за ними в будинок, і тут дзвонять наші продюсери і кажуть, що все відміняється. Я була в шоці. Нам потрібен був час на пошуки нового місця для побачення, я відкликаю Іраклі вбік і прямо кажу: «Домовленість зірвалася. Їхати нікуди. Роби, що хочеш. Ми будемо щось придумувати, а ти йди до дівчат і спілкуйся з ними, вони ж тебе чекають». І він пішов (сміється). Провів з ними години три або чотири, вони обговорили все, що тільки можна. За цей час ми роз’їхалися по околицях у пошуках іншого варіанту втілення побачення з тією ж ідеєю. І знайшли! Вийшло навіть крутіше, ніж планували спочатку.???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

А одного разу замість побачення ми взагалі вирішили дати Іраклі можливість просто провести весь день в будинку з дівчатами. І це, скажу я вам, було одне з моїх найулюбленіших побачень за весь сезон! У якийсь момент одна з учасниць запропонувала випити текіли. Знаєте, є така гра: ведучий говорить, чого він ніколи не робив, і люди, які це робили, випивають чарку текіли. Загалом, і дівчата, і Іраклі в цей вечір розповіли один одному набагато більше, ніж за попередні місяці! Ну, а на наступний день всім, хто брав участь у цій дії, звичайно ж, було дуже погано (сміється)».

Дивіться прем’єру шостого сезону шоу «Холостяк» вже в цю п’ятницю, 4 березня, о 20:00 на СТБ!

Світлана Панкова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: