Холостяк

Шостим Холостяком став Іраклі Макацарія!

Телеканал СТБ приступив до роботи над шостим сезоном романтичного реаліті-шоу «Холостяк». Головним героєм проекту став продюсер Іраклі Макацарія.

Читайте також: Хто став Холостяком в 8 сезоні

Новому Холостякові 30 років. Він народився і виріс в Батумі, останні 15 років проживає в Тбілісі. Іраклі – успішний бізнесмен, власник продакшн-компанії Maq Entertainment.

Иракли_1

«Зізнаюся, участь у проекті – нестандартна ситуація для мене, – каже Іраклі. – Але «Холостяк» створений для того, щоб самотні серця знаходили один одного, і я щиро вірю, що зустріну тут дівчину, з якою зможу побудувати стабільні міцні стосунки. Я не шукаю ідеальну дівчину чи ідеальні почуття – такого в нашому житті не буває. Я просто шукаю людину, яка стане моєю, і поруч з якою мені буде спокійно і комфортно».

Иракли_2

Як зазначає керівник проекту Ганна Калина, в цьому сезоні дуже незвичайний Холостяк. «В силу своєї професії він вельми розпещений жіночою увагою, але це ніяк не позначається на його дбайливому, дуже уважному ставленні до прекрасної статі. А щодо темпераменту Іраклі, то він приймає рішення дуже швидко і іноді зовсім непередбачувано», – каже Анна.Иракли_3

Іраклі Макацарія народився 24 березня 1985. Середню школу закінчував в США, а вищу освіту отримував вже в Тбілісі в Кавказькій школі бізнесу за спеціальністю маркетинг. Отримані знання Іраклі успішно застосовував у різних сферах діяльності: будівельному бізнесі, банківській справі (Bank of Georgia), у фешн-індустрії, в рекламному бізнесі (міжнародне рекламне агентство JWT Metro). У 2013 році заснував продакшн-компанію Maq Entertainment, яка стала першою компанією, що почала співпрацю з Боллівудом і відкрила грузинський ринок для зйомок кіно і реклами.

Прем’єра шостого сезону романтичного реаліті-шоу «Холостяк» відбудеться в ефірі СТБ навесні 2016 року.

[vote id=67386]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: