Холостяк

Анна Селюкова: «Женя зробив мені пропозицію під час вертолітної подорожі на вулкан»

Анна Селюкова полетіла в романтичну подорож по Ісландії разом зі своїм коханим Євгеном Качаловим. І там, на знаменитому вулкані Ейяфьятлайокудль, Євген зробив їй пропозицію. Переможниця «Холостяк-4″ не вперше чує пропозицію руки і серця, однак коханому дівчини вдалося її здивувати. Своїми враженнями від несподіваної романтичної пропозиції Анна поділилася з сайтом STB.UA.

Розкажіть, ви очікували почути пропозицію руки і серця в цій поїздці?

Зовсім не очікувала! Ми приїхали в Ісландію на відпочинок, у Жені зараз перерва між покером. Ми спланували поїздку за два тижні, вирішили полетіти в Ісландію, бо Женя давно хотів потрапити саме туди. Та й час зараз відповідний – в Ісландії не дуже холодно. Країна дивовижна! У нас розписаний кожен день. Ось вчора була екскурсія на вертольоті з одним приземленням.

3

Ви дійсно ні про що не здогадувалися?

Женя переживав, що я здогадаюся, від мене важко щось приховати. Але, тим не менше, йому це вдалося!

Ви запитували у Жені, чому він вирішив зробити пропозицію вам саме в Ісландії?

Женя каже, що спланував це вже давно і знав, що зробить це саме там. Але він не міг заздалегідь вибрати місце. Тому носив кільце з собою, щоб, побачивши підходяще місце, відразу там же і зробити мені пропозицію.

1

І яке ж місце він вибрав?

Він вирішив зробити мені пропозицію на вулкані. Підлітаючи до нього, нам сказали, що погода гарна, і ми можемо приземлитися, щоб зробити пару фото. Він попросив пілота нас познімати, я почала позувати, ні про що не здогадуючись. І тут таке!

Ви не засмучені, що він вибрав вулкан, замість традиційної вечері в ресторані при свічках?

Вулкан – це дуже круто! Свічки ніколи з ним не зрівняються!

5

Ви вже думали про весілля?

Думали, але поки з ним точно поспішати не будемо. Всі його родичі живуть в Америці, мої – в Україні, як бути – незрозуміло. Але ми що-небудь придумаємо! Може, це буде якийсь острів, ще не знаємо.

А до того, як він зробив вам пропозицію, ви обговорювали можливість весілля?

Ні, раніше ми ніколи не говорили про весілля. Але в любові зізнавалися. І нам двом було зрозуміло, що ми разом надовго. Ми дуже щасливі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: