Холостяк

Роза Аль-Намрі розповіла про свої почуття до холостяка Сергія Мельника

Стартував п’ятий сезон найромантичнішого шоу країни «Холостяк-5», і слідом за ним не менш довгоочікуваний проект «Як вийти заміж?» З його чарівної ведучої Розою Аль-Намрі. Журналісти сайту STB.UA розпитали Розу, як вона готувалася до нового сезону, в чому його особливість, і яке у неї враження склалося про Сергія Мельника!

Роза, ти прекрасно виглядаєш! Помітно схудла і в новому образі, розкажи, як вдалося досягти такого результату !?

Дякую, насправді я просто поміняла свій спосіб життя, позбулася від усіх шкідливих звичок. Наприклад, алкоголь я взагалі не сприймаю. Також я почала багато ходити пішки. Щодня, як би сильно я не втомилася, але дві-три години я гуляю по центру пішки. І в такому ритмі поступово почала худнути. При цьому я не виснажувати себе дієтами, це все дурниці, на моє переконання. Я їм цукерки, всілякі фрукти та овочі, секрет у тому, що потрібно рухатися. Ще є один нюанс – коли перестаєш постійно думати про вагу, зациклюватися на цьому, то починаєш худнути.

Схуднення вплинуло на зміну твого іміджу?

Звичайно, вплинуло! Я стала по-іншому одягатися. У цьому сезоні, я разом зі стилістами вибираю собі вбрання. До цього питання я підійшла дуже ретельно, підкреслюю свої гарні сторони і не думаю про недоліки, тому, що у мене їх немає (сміється)! Потрібно думати в такому ключі! Я більше не стану думати, що зі мною щось не так. Якщо я буду повніше – буду любити себе повніше. Якщо ж буду стрункою, то буду приймати себе стрункою! Головне, любити себе.

Роза Аль-Намри

Роза Аль-Намрі

Роза, розкажи про своє враження від нового сезону!

Зізнаюся, що може це і не правильно, але цього року я відчуваю себе однією з учасниць. Дивлюся на них, їхню боротьбу із заздрістю і хочу взяти участь в цій боротьбі! Мені дуже цікаво за ними спостерігати!

Роза, на самому початку пост-шоу «Як вийти заміж?» Ти сказала, що тобі нелегко починати сезон, так як ти небайдужа до Сергія, цю інтригу ти розкриєш?

Звичайно розкрию! Я дуже чекаю зустрічі з Сергієм, не знаю, як я витримаю до середини проекту, як буду дивитися на перший поцілунок. Я не приховую своїх симпатій, незважаючи на своє становище в особистому житті.

Як учасниця третього сезону, ти проводиш якісь паралелі між нинішніми учасницями і учасницями попередніх сезонів?

Учасниці цього сезону схожі на нас, учасниць третього сезону, в тому плані, що вони, як і ми, не приховують своїх справжніх почуттів і показують їх, не роблячи з себе старанних принцес. Вони показують себе реальними дівчатами, в реальних ситуаціях, зі справжньою ревнощами, заздрістю! Цим вони симпатизують мені. За цим цікаво спостерігати!

Що ти вважаєш особливістю цього сезону?

Щирість і також те, що всі дівчата поголовно закохані в Сергія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: